Foto: pixabay

VIDEO: Trūkumā nonācis vīrietis, lai tiktu pie gaļas, nogalina gulbi 0

Rīgā kāds vīrietis atpūtas vietā ar maizi pievilinājis gulbjus, bet pēc tam vienu no tiem nogalinājis, vēstīja LNT raidījums “Degpunktā”.

Reklāma
Reklāma
Kokteilis
Vai stārķi gaidījāt? 10 vārdu īpašnieki, kas drīzumā varētu sagaidīt ģimenes pieaugumu
Kokteilis
“Mūsu tētis šodien atkal precas…” Bijusī sieva pavēsta, ka komponists Jānis Lūsēns iestūrējis laulības ostā
Kokteilis
ĀTRAIS TESTS. Ko ieraudzīji pirmo – jaunu dāmu vai padzīvojušu kungu? Aplūko zīmējumu un uzzini par sevi ko jaunu!
Lasīt citas ziņas

Svētdien, 12.maijā, ap plkst. 9.25 Rīgas pašvaldības policija (RPP) saņēmusi izsaukumu uz Hapaka grāvi, kura krastā kāds vīrs mēģinot nožņaugt gulbi. Lai nonāktu izsaukuma vietā, tuvākajai ekipāžai bija nepieciešamas vien sešas minūtes, taču ar to acīmredzot nepietika, lai glābtu nelaimē nonākušo putnu.

Brīdī, kad policistu busiņš tuvojās notikuma vietai, vīrietis jau raitā solī devās prom.
CITI ŠOBRĪD LASA

Policisti lūguši vīrietim parādīt, kas atrodas somā. Jau pirmajās sarunas minūtēs bija skaidrs, ka izsaucējs nekļūdās, jo vīrs nodūra acis un nevēlējās atklāt, kas atrodas mugursomā.

Policisti somā ievērojuši gulbi bez dzīvības pazīmēm. Saistībā ar to vīrietis tika aizturēts, uz notikuma vietu izsaukta Valsts policija, kas, ierodoties notikuma vietā, pārņēma darbu. Par motīviem vīrietis neko policistiem neesot paskaidrojis.

Kā Valsts policijas Kurzemes iecirknī noskaidroja raidījums “Degpunktā”, pret aizturēto 48 gadus veco vīrieti šobrīd ierosināts kriminālprocess par cietsirdīgu izturēšanos pret dzīvnieku, ja tā izdarīta publiskā vietā. Par šādu nodarījumu ļaundarim draud pat ar pieciem gadiem aiz restēm.

Pēc neoficiālas informācijas zināms, ka aizdomās turētais savu rīcību skaidro ar trūcīgajiem sadzīves apstākļiem un vēlmi tikt pie gaļas.

Tas arī izskaidro, kādēļ pēc nozieguma viņš nogalinātā putna ķermeni nevis pametis, bet gan centies paņemt līdzi.

Plašāk pievienotajā video:

SAISTĪTIE RAKSTI
LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.