Rūdolfs Balcers (Nr.38) slimošanas dēļ ir izlaidis divas pēdējās Otavas kluba spēles.
Rūdolfs Balcers (Nr.38) slimošanas dēļ ir izlaidis divas pēdējās Otavas kluba spēles.
Foto: NHL

VIDEO: Balcers vairākumā gūst otros vārtus NHL 0

Latvijas hokejists Rūdolfs Balcers sestdien guva vārtus vairākumā, palīdzot Otavas “Senators” viesos papildlaikā ar 4:3 pārspēt Vinipegas “Jets”.

Krimināls
VIDEO. “Lūdzu, lūdzu, nezvaniet policijai!” Latvieši saviem spēkiem Rīgā aiztur indieti, kurš izmanto 14 gadus jaunu meiteni 242
Kokteilis
Uz šiem “grābekļiem” kāpsi tik ilgi, kamēr iemācīsies: kāda ir katrā mēnesī dzimušo dvēseles mācība?
Kokteilis
19. marts satricinās piecas zodiaka zīmes – kas gaidāms?
Lasīt citas ziņas

Balcers izcēlās mača 34. minūtē, kad skaitliskajā vairākumā vārtu priekšā pielaboja Raiena Dzingela mesto ripu, izlīdzinot rezultātu – 2:2.

Kopumā latviešu uzbrucējs spēlēja nepilnas 12 minūtes, no tām 3:08 arī skaitliskajā vairākumā, četras reizes meta pa vārtiem, bet viņa lietderības koeficients bija negatīvs -1. “Senators” labā uzvaras vārtus papildlaikā guva Dzingels, kuram tāpat kā Markam Stounam, Metam Dušēnam un Kristianam Jarosam pa diviem rezultativitātes punktiem.

CITI ŠOBRĪD LASA

Balceram 15 spēlēs NHL ir divi gūti vārti un trīs rezultatīvas piespēles, kā arī pozitīva lietderība +2, bet “Senators” līgas kopvērtējumā atrodas pēdējā vietā.

SAISTĪTIE RAKSTI
LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.