Dāvis Bertāns (no kreisās) cenšas apstādināt “Jazz” basketbolistu Donovanu Mičelu.

VIDEO. Bertānam nekrīt trejači, “Wizards” zaudē 0

Latvijas basketbolists Dāvis Bertāns piektdien Nacionālās basketbola asociācijas (NBA) spēlē realizēja tikai vienu no astoņiem tālmetieniem, nespējot glābt Vašingtonas “Wizards” no neveiksmes.

Putinam draud briesmas, par kurām pagaidām zina tikai nedaudzi 15
“Man ir lauzta kāja un deguns, pārsista piere, pamatīgs smadzeņu satricinājums…” Horens Stalbe Dobelē nežēlīgi piekauts 33
Mākslīgais intelekts nosauc 5 vārdu īpašniekus, kuri kā magnēti pievelk pretējā dzimuma pārstāvjus

“Wizards” viesos ar 119:129 (28:31, 32:27, 21:32, 38:39) zaudēja Jūtas “Jazz”, kas pārtrauca četru zaudējumu sēriju.

Bertāns laukumā pavadīja 28 minūtes un 18 sekundes, kuru laikā guva septiņus punktus, grozā raidot vienu no astoņiem tālmetieniem, kā arī četrus no pieciem “sodiņiem”. Tāpat basketbolists izcīnīja piecas atlēkušās bumbas, pa reizei pārtvēra bumbu un bloķēja metienu, nopelnīja divas personīgās piezīmes, bet “Wizards” ar rūjēnieti sastāvā ielaida par 13 punktiem vairāk nekā iemeta.

Tikmēr Bredlijs Bīls Vašingtonas komandā izcēlās ar 42 punktiem un desmit rezultatīvām piespēlēm. “Jazz” vienībā 30 punkti Donovanam Mičelam, 21 punktu iekrāja Bojans Bogdanovičs, bet par vienu mazāk guva Džordans Klārksons, kura rēķinā arī astoņas atlēkušās bumbas.

Nākamā spēle “Wizards” paredzēta svētdien pret Goldensteitas “Warriors”.

Vašingtonas komanda ar 21 uzvaru 58 spēlēs ieņem devīto vietu Austrumu konferencē.

Savukārt Rodions Kurucs piektdien neguva nevienu punktu NBA regulārā čempionāta spēlē, kurā viņa Bruklinas “Nets” komanda piedzīvoja zaudējumu.

“Nets” viesos ar rezultātu 118:141 (36:29, 26:39, 36:40, 20:33) zaudēja Atlantas “Hawks”.

Kurucs šajā mačā laukumā pavadīja trīs minūtes un 39 sekundes, kuru laikā bloķēja vienu metienu. “Nets” ar Kurucu laukumā iemeta par astoņiem punktiem mazāk nekā ielaida.