Ekrānuzņēmums no LNT raidījuma “Degpunktā” video.

VIDEO. Bolderājā “Opel” šoferis reibumā aizturēšanas laikā notriec policistu 0

Kādam autovadītājam reibumā aizvadītajā svētdienā izdevies “apvest ap stūri vismaz piecas policijas ekipāžas”. Viņš lielāātrumā izbraukājis vai visu Bolderāju Rīgā, tad pusceļā vajātāju nagos pametis savu blakussēdētāju, notriecis policistu un beigu beigās bijis spiests pamest savu auto mežā, taču pats izsprucis sveikā, vēstīja LNT raidījums “Degpunktā”.

Reklāma
Reklāma
Šī prece pazudīs no “Rimi” plauktiem! Tirdzniecības tīkls ievieš jaunu biznesa stratēģiju – kas vēl tiks izņemts no sortimenta?
Mājas
7 priekšmeti, ko saskaņā ar fen šui nevajadzētu turēt guļamistabā – tie var ietekmēt emocionālo labsajūtu
Pekina plāno pārņemt Putina impēriju? Eksperts atklāj, kāpēc diktators šoreiz ir patiesi nobijies
Lasīt citas ziņas

Pēc policista notriekšanas šoferim bija izdevies izlauzties no policijas ekipāžu ielenkuma, kādēļ viņš veiksmīgi nozudis daudzdzīvokļu namu “labirintos”.

“Vienu brīdi likās, ka šis “Opel” vadītājs tiks aizturēts, taču viņš uzsāka braukšanu, kā rezultātā policijas darbinieks, kurš centās iekļūt transportlīdzeklī, tika aizķerts un nogāzts uz zemes. Un attiecīgi “Opel” vadītājs no adreses aizmuka,” tā intervijā “Degpunktam” pastāstīja policijas pārstāvis.

CITI ŠOBRĪD LASA

Ievainotais likumsargs nonācis mediķu rokās un nekavējoties nogādāts slimnīcā papildu pārbaudēm.

Savukārt “Opel” auto beigās atrasts pamests Daugavgrīvas mežā, taču pats šoferis jau tajā vairs nebija… Policijai tagad atliek meklēt vainīgo šoferi.

Šofera darbības fiksējušas video novērošanas kameras.

Plašāk pievienotajā video.

LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.