Ice Hockey – 2017 IHF World Championships Round 2 – Germany v Latvia – Cologne,Germany – 16/5/2017 – Germany’s Philipp Grubauer and Latvia’s Kaspars Daugavins in action REUTERS/Wolfgang Rattay

VIDEO: Daugaviņš – Grubauers jeb PČ labākais moments krievu skatījumā 0

Krievijas hokeja apskatnieki no “Youtube” kanāla “Fox Hockey” izveidojuši pasaules čempionāta TOP 10, kurā pirmā vieta piešķirta momentam Latvijas un Vācijas dramatiskajā spēlē – kad mājinieku vārtsargs Filips Grubauers gluži kā tenisists atsita ripu pēc Kaspara Daugaviņa raidījuma.

Reklāma
Reklāma
It kā 31 gadu vecs, taču dzimis šogad jūlijā… Pasauli pārsteidz līdz šim vecākais jaundzimušais
“Pilnīgs anarhisms iestājies!” Iedzīvotāji novērojuši, ka Vecāķos atpūtniekiem ir pamatota nesodāmības sajūta
Šīs ceļojumu galamērķu valstis patiesībā ir pilnīgs murgs! 10 valstis, kur labāk nedoties
Lasīt citas ziņas

Diemžēl vāciešiem šajā spēlē veiksme un tiesneši smaidīja vairāk un bullīšos viņi uzvarēja ar 4:3, iekļūstot ceturtdaļfinālā, bet latviešiem bija jādodas mājās. Ar rūgtumu un tomēr – labi padarīta darba sajūtu.

SAISTĪTIE RAKSTI
LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.