Kaspars Daugaviņš

Emocionālu uzvaru otrdien izcīnīja latviešu pārstāvētā Maskavas “Spartak” komanda, kura KHL čempionātā pēc sešu gadu pārtraukuma uzvarēja principiālo sāncensi Maskavas “CSKA”.

FOTO. Mākslīgais intelekts nosauc 10 pasaules pievilcīgākos vīriešus. Starp tiem – pretrunīgi vērtēts Latvijas politiķis
“Citreiz pirms koncerta nepieciešams atgādināt ētiku un pieklājības etiķeti” – Madara Raabe vīlusies par koncertā Siguldā pieredzēto
Notriektā tautumeita 10

Uzvarā liels devums bija Kasparam Daugaviņam, pēc kura piespēles papildlaika pēdējā minūtē Iļja Zubovs guva uzvaras vārtus, bet “Spartak” svinēja panākumu ar 3:2 (2:1, 0:0, 0:1, 1:0).

“Spartak” nebija uzvarējusi “CSKA” kopš 2013.gada 12.septembra, šajā laika posmā zaudējot 14 savstarpējos mačos.

Daugaviņš papildlaika pēdējā minūtē iegāja pretinieku zonā, bet pie vārtiem strauji sabremzēja un piespēlēja uz otru vārtu stabu, kur ripa trāpīja pa Zubova kāju un ielidoja “CSKA” vārtos. Tiesneši ilgi pētīja videoatkārtojumu, vārtu guvumu ieskaitot.

Zubovam tas bija otrais vārtu guvums mačā.

Daugaviņš spēlēja 16:33 minūtes, trīs reizes meta pa vārtiem un uzvarēja abos iemetienos. Tikmēr Mārtiņš Karsums, kurš tāpat kā Daugaviņš nedēļas nogalē Latvijas izlases rindās spēlēja pārbaudes turnīrā Liepājā, šim mačam nebija pieteikts.

Šosezon Daugaviņš 25 spēlēs guvis četrus vārtus un veicis sešas rezultatīvas piespēles, bet Karsumam 26 dueļos ir desmit vārti un četras piespēles, kas pirms šīs cīņas deva pirmo vietu “Spartak” rezultatīvāko uzbrucēju sarakstā.

Nākamo spēli Oļega Znaroka un Harija Vītoliņa trenētā “Spartak” ceturtdien aizvadīs Rīgā pret “Dinamo”.

Tāpat rezultatīvu piespēli otrdien izdarīja Miks Indrašis, kura Maskavas “Dinamo” ar 3:6 (0:1, 0:2, 3:3) mājās zaudēja Ņižņekamskas “Ņeftehimik”, kas izcīnīja desmito uzvaru pēc kārtas.

Indrašim šī bija pirmā KHL spēle kopš 19.oktobra, bet iepriekšējās piecās spēlēs viņš bija ārpus pieteikuma. Latviešu uzbrucējs ar rezultatīvu piespēli atzīmējās trešā perioda septītajā minūtē, kad palīdzēja panākt 1:4.

Viņš šajā mačā uz ledus pavadīja 17 minūtes un 28 sekundes, kuru laikā vienu reizi meta pa vārtiem. Indrašis šajā sezonā 19 spēlēs guvis četrus vārtus un veicis četras rezultatīvas piespēles.

Karsuma un Daugaviņa pārstāvētā komanda ar 32 punktiem 27 spēlēs ir ceturtā Rietumu konferencē, bet Indrašis ar “Dinamo” 26 dueļos iekrājuši 31 punktu, kas dod piekto vietu.