Dziedātāja Dināra Rudāne.
Dziedātāja Dināra Rudāne.
Foto: Gatis Gierts

VIDEO: dziedātāju Dināru Rudāni “ātrajā” intervijā ne pa jokam samulsina jautājums par vīriešiem 0

Kas vienmēr ir tavā rokassomiņā? Ko cilvēkā pamani vispirms? Trīs mīļākie vīrieši? – uz šiem un vēl citiem jautājumiem, pirms kopā kāpt uz Rīgas Ziemassvētku koncerta skatuves 25. un 26. decembrī, no dziedātājas Dināras Rudānes atbildes saņēma vokālās grupas “Framest” dziedātājs Mikus Abaroniņš. Starp citu, kopā viņi dziedās pirmoreiz!

Izrādās, Dināra ir īsts pārsteigums! Viņa ir ne tikai kaislīga motobraucēja, bet trenējas arī boksā. Savukārt bērnībā Dināra vēlējusies kļūt par burvi, bet dziesma, ko viņa varētu dziedāt mūža garumā, ir Maikla Džeksona “We are the Word”, kas skanēs arī Rīgas Ziemassvētku koncertos. Tiesa, Ķīpsalā to dziedās nevis Dināra, bet gan pazīstamais rokmūziķis Atis Ieviņš un šarmantā dziedātāja Katrīna Gupalo.

Dināra un Mikus vienosies kopīgā īru mūziķa Šeina Makgovana dziesmā “Fairytale of New York”, kas, pateicoties Gunāra Kalniņa aranžijai, iekrāsosies jaunās muzikālās krāsās. Lai arī abi mūziķi jūtas “kā zivis ūdenī” gan džezā un popmūzikā, gan arī klasiskajā mūzikā, tomēr līdz šim abu mūziķu profesionālie ceļi nav krustojušies.

Kā zināms, 25. un 26. decembrī Ķīpsalas hallē Rīgas Ziemassvētku koncertos uzstāsies spilgtā dziedātāja Dināra Rudāne, šarmanto puišu grupa no Latgales – “Baritoni”, pazīstamais rokmūziķis Atis Ieviņš, neordinārā mūziķe Katrīna Gupalo un daudzpusīgais solists, grupas “Framest” dalībnieks Mikus Abaroniņš un citi. Krāšņā koncertā mākslinieki aicinās ne tikai sapņot, bet arī iedvesmoties lieliem darbiem. Skanēs Dž. Lenona, E. L. Vēbera, M. Džeksona, A. Graubas, R. Eilanda, G. Kalniņa kompozīcijas, leģendāras “Queen”, “Metallica” ,“Eolika” un “Menueta” dziesmas, kā arī Ziemassvētku melodijas. Koncerta mākslinieciskais vadītājs – Rūdolfs Bērtiņš. Režisors, scenogrāfs – Reinis Suhanovs.

Dināra Rudāne atbild uz jautājumiem:

Biļetes iepriekšpārdošanā: “Biļešu paradīzes” kasēs visā Latvijā vai tīmekļa vietnē.

SAISTĪTIE RAKSTI
LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.
FOTO. Stiliste Žanna Dubska “heiteru” dēļ kādu brīdi ir nolēmusi iepauzēt ar piedalīšanos TV šovos
FOTO. Sabiedrības krējums pulcējas Dailes teātra “Kaukāziešu krīta aplis” pirmizrādē
Viss nav tik vienkārši, kā tev šķitīs pirmajā brīdī! Horoskopi 26.martam
Vērienīgo Francijas protestu dēļ atlikta Čārlza III vizīte
“Ja godīgi, man negribas braukt atpakaļ uz Latviju…” TV personība Žaklīna Cinovska Ukrainā dzīvo jau gandrīz pusgadu
Kāds sods draudēs jauniešiem par izvairīšanos no Valsts aizsardzības dienesta? Skaidro AM pārstāvis
Jānis Slaidiņš: Krievi pastiprina savus spēkus Ļeņingradas apgabalā, lai veiktu lidojumus virs Baltijas jūras
VIDEO. Lietuvas slēptās kameras nofilmē, kādām metodēm nelegālie migranti šķērso Baltkrievijas robežu
Skatītājs jautā: Valstī nav naudas medicīnai, bet kāpēc atrod miljonus, lai varētu padancot?
Lasīt citas ziņas
FOTO. Princis Viljams negaidīti ieradies vizītē Polijā: tas tika turēts lielā noslēpumā
“Ja godīgi, man negribas braukt atpakaļ uz Latviju…” TV personība Žaklīna Cinovska Ukrainā dzīvo jau gandrīz pusgadu
FOTO. “Mani visu laiku dzīve ir mocījusi…” aktieris Mārtiņš Vilsons ar asarām acīs atceras par smagāko, ko piedzīvojis dzīvē
5 lietas, ko nedrīkst darīt piektdienā: citādi piesauksi nelaimes un neveiksmes
Ja tu kādam esi ko apsolījis, tad šo solījumu vajadzētu arī turēt! Horoskopi 25.martam
Šķitīs, ka viss aug un paplašinās, gan labais, gan sliktais! Horoskopi no 24. marta līdz 5. aprīlim
Šovakar plkst. 20.30 Zemes stunda! Miljoniem cilvēku pasaulē izslēdz apgaismojumu, veltot šo stundu Zemei
VIDEO. Amata trako – VUGD bijis spiests doties palīgā upē iekritušam laivotājam
Kāds sods draudēs jauniešiem par izvairīšanos no Valsts aizsardzības dienesta? Skaidro AM pārstāvis
“Aizvestie. Neaizmirstie.” Levits par izsūtīšanām: Mums ir pienākums atklāt pasaulei Krievijas patieso seju
FOTO. Stiliste Žanna Dubska “heiteru” dēļ kādu brīdi ir nolēmusi iepauzēt ar piedalīšanos TV šovos
FOTO. Sabiedrības krējums pulcējas Dailes teātra “Kaukāziešu krīta aplis” pirmizrādē
FOTO. Saulkrastos ūdenī nolaists pirmais šogad uzbūvētais kuģis – tas tapis pusgada laikā
Neaizmirsti – naktī uz svētdienu ir pāreja uz vasaras laiku. Pulksteņa rādītāji jāgriež stundu uz priekšu
VIDEO. Aleksandrs Lukašenko pie sevis ciemos uzaicinājis gubernatorus: viesi spiesti vakariņot pie galda, uz kura atrodas… suns
Darbu plānošana pēc Austrumu horoskopa no 21. līdz 26.jūnijam
Emīls, Egita un Monvīds – šīs dienas gaviļnieki. Kā vārds ietekmē tavu dzīvi?
Megana Mārkla pēc viesošanās Londonā gaužām neapmierināta ar 96 gadus vecās karalienes Elizabetes II “uzvedību”
VIDEO, FOTO. “Tu esi mans varonis!”: Holivudas aktieris Bens Stillers devies uz Ukrainu, lai satiktu tur Zelenski
Mūsējie uzvar īpašā auto rallijā Dānijā
Tukuma pusē teju par 40% varētu pieaugt siltumenerģijas apgādes pakalpojumu tarifs
Latvijai Amerikā neviens lēto gāzi “pakaļ nemeta”
19:51
VIDEO. Amata trako – VUGD bijis spiests doties palīgā upē iekritušam laivotājam
19:19
Viss nav tik vienkārši, kā tev šķitīs pirmajā brīdī! Horoskopi 26.martam
19:18