VIDEO. Elektroskrejriteņa vadītājs uzbrauc virsū gājējai 27

Breaking.lv X kontā publicēts video, kur redzams, ka kāds vīrietis ar elektroskrejriteni uzbrauc virsū gājējai. Pēc sadursnes vinš pats nokrīt zemē, sievietei blakusesošā palīdz piecelties un viņas pārbauda vīrieša stāvokli.

Reklāma
Reklāma
Trampam atliek bezspēcībā vien noplātīt rokas: Putins atdzīvina 3 klasiskās Kremļa taktikas
Mēs tāpat vien nepadosimies! Ukraina sāk gatavoties sliktākajam scenārijam
FOTO. VIDEO. “Tur ir ļoti daudz VUGD automašīnu, glābēji kaut kur skrien!” Aculiecinieks ziņo par biedējošu skatu galvaspilsētas centrā 16
Lasīt citas ziņas

Plašāka informācija par notikušo nav zināma.

Foto: ekrānuzņēmums no X
CITI ŠOBRĪD LASA

Jau ziņots, ka ceturtdien Latgales reģionā ceļu satiksmes negadījumā dzīvību zaudējis gājējs, liecina Valsts policijas sniegtā informācija.

Traģiskais negadījums noticis plkst.19.20 Rēzeknes novada Rikavā, Jaunības ielā, kur automašīnas “Volkswagen” vadītājs uzbrauca gājējam, kurš mira notikuma vietā. Policija izmeklē negadījuma apstākļus.

Aizvadītajā diennaktī valstī kopumā reģistrēti 123 ceļu satiksmes negadījumi, piecās avārijās cietuši kopskaitā septiņi cilvēki, tostarp trīs gājēji, bet vienā incidentā – jau minētajā – ir bojāgājušais.

Par dažādiem pārkāpumiem ceļu satiksmes jomā policija 24 stundās noformējusi 523 protokolus, tostarp 169 par atļautā ātruma pārsniegšanu un piecus par agresīvu braukšanu.

Pieci transportlīdzekļu vadītāji apturēti par sēšanos pie stūres alkohola reibumā, bet viens vadīja transportlīdzekli narkotisko vielu ietekmē. Visos šajos gadījumos sākti kriminālprocesi.

SAISTĪTIE RAKSTI
LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.