Dziedātāja Elīna Gluzunova jutekliskā fotosesijā

VIDEO. Elīna Gluzunova atsākusi kopdzīvi ar savu bērnu tēvu un atklāj būtisku “pagrieziena punktu” viņu attiecībās 24

Katrīne Vasiļevska šovā “Slavenības. Bez filtra” tiekas ar Elīnu Gluzunovu, kura beidzamajā laikā pieredzējusi daudz pārmaiņu – pārvākšanās uz Rīgu, attiecību uzlabošana ar bērnu tēvu Artjomu un domas par jaunas dzīves uzsākšanu Spānijā. Vai viņa atkal ir kopā ar Artjomu?

Reklāma
Reklāma
Kokteilis
Neticami, bet tava auto marka atklāj par tevi vairāk, nekā spēj iedomāties
TV24
Ķīna paziņo, ka kopā ar Krieviju ir gatava aizstāvēt “taisnīgumu” pasaulē. Vai Ķīna nostāsies uz frontes līnijas?
14 iecienīti produkti, kuru sastāvā ir vielas, kas var veicināt vēža veidošanos 3
Lasīt citas ziņas

Gandrīz pirms gada, piedaloties šovā “Ģimene burkā”, slavenā mūziķe piedzīvoja vardarbīgu attieksmi no sava dzīvesbiedra Artjoma. Nespēdama izturēt toksiskās attiecības, viņa nolēma šķirties no bērnu tēva, taču jau septembrī savos sociālo tīklu stāstos mūziķe lika nojaust, ka attiecības ir atjaunotas.

“Mani vērīgākie klausītāji un skatītāji ievēroja, ka septembrī iznāca raksts, kur bija rakstīts, ka sākotnēji es uz Rīgu pārcēlos viena ar bērniem, bet pēc tam Artjoms sāka dzīvot kopā ar mums,” viņa atklāj.

CITI ŠOBRĪD LASA

Ar sajūsmu viņa atzīst, ka attiecības šobrīd ir ļoti labas un tam par iemeslu varētu būt fakts, ka Elīnas dzīvē vairs nav draudzene, kurai Artjoms līdz galam neesot paticis.

"X Faktora" uzvarētāja Elīna Gluzunova

“Tagad mums ir ļoti labas attiecības, man gribētos teikt, ka ļoti labas. Piemēram, vakardien es biju ielikusi storiju un viņš bija atrakstījis – mana princesīte. Pēdējā laikā viņš gatavo vakariņas, izņem bērnus no bērnudārza. [..] Kopš no manas dzīves aizgāja prom viena no manām draudzenēm, es nezinu, kā tas var būt saistīts, bet sāka uzlaboties manas privātās attiecības un klimats ģimenē,” E.Gluzunova stāsta.

Viņa neslēpj, ka šobrīd pāris aktīvi sāk domāt par dzīvi ārpus Latvijas, iespējams, ka tā būs Spānija, bet to rādīs laiks.

Vairāk skaties video:

SAISTĪTIE RAKSTI
LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.