Zemgus Girgensons (no kreisās) raujas uzbrukumā.

Latvijas hokejists Zemgus Girgensons pirms Ziemassvētku vakara līdzjutējus iepriecināja ar gūtiem vārtiem, tomēr viņa pārstāvētā Bufalo “Sabres” cieta zaudējumu pret Otavas “Senators” (1:3).

Dronu uzbrukumi naftas pārstrādes rūpnīcām Krievijā ir panākuši neiedomājamo – pasaules lielākajai naftas valstij sāk pietrūkt benzīna
Latvijai tuvojas aukstuma vilnis! Sinoptiķi par laiku jaunnedēļ 22
Uz gājēju pārejas gandrīz uzbrauc Valsts prezidentam 80

Girgensons guva sestos vārtus sezonā, kas ir par vienu vairāk nekā viņš iespēja iepriekšējā sezonā.

Uzbrucējs spēles 36.minūtē pielaboja Evana Rodrigesa mesto ripu, panākot izlīdzinājumu 1:1. “Sabres” gan turpinājumā ielaida divas ripas un cieta ceturto zaudējumu pēdējos piecos mačos.

Girgensons spēlēja 16 minūtes un 25 sekundes, tostarp divas minūtes un 10 sekundes mazākumā, bet deviņas sekundes – vairākumā. Viņš divas reizes meta pa vārtiem, kā arī vienreiz pielietoja spēka paņēmienu un spēli noslēdza ar pozitīvu lietderības rādītāju +1.

Latvietis šosezon 38 spēlēs guvis sešus vārtus un atdevis četras rezultatīvas piespēles.

“Senators” komanda, kurā joprojām nav Rūdolfa Balcera, izcīnīja otro uzvaru pēdējos trīs mačos.