Zemgus Girgensons priecājas par saviem desmitajiem vārtiem šajā sezonā.

Latvijas hokejists Zemgus Girgensons piektdien Nacionālās hokeja līgas (NHL) spēlē guva savus desmitos vārtus sezonā, palīdzēdams Bufalo “Sabres” izcīnīt uzvaru.

Mākslīgais intelekts nosauc 6 vārdu īpašniekus, kurus visbiežāk ieskauj kupls bērnu pulciņš 10
Daudzas šo nezina! 15 populārākās sieviešu kļūdas seksā 15
Ko Ķīna dara ar zinātnieku, kurš patvaļīgi pasaulei atklāja Covid-19 izplatību? 60

“Sabres” viesos ar 3:2 (1:0, 1:0, 1:2) pieveica Ņujorkas “Rangers”.

Girgensons šajā spēlē laukumā pavadīja 17 minūtes un 26 sekundes, no kurām minūte un piecas sekundes nospēlētas mazākumā. Uzbrucējs guva savas komandas pirmos vārtus, izdarīja četrus metienus pa vārtiem, pielietoja četrus spēka paņēmienus, reizi bloķēja pretinieka mesto ripu, vienreiz to arī zaudēja un spēli noslēdza ar pozitīvu lietderības koeficientu +1.

Latvijas hokejistam šī ir otrā visu laiku vārtiem ražīgākā sezona. 2014./15.gada sezonā, kad Bufalo komandu vadīja Latvijā labi zināmais speciālists Teds Nolans, Girgensons iemeta 15 vārtus, kas viņam līdz šim bijis labākais sniegums karjerā.

Rezultātu Girgensons atklāja spēles 11.minūtē, kad pretinieku uzbrukuma zonā saņēma ripu no aizsarga Kolina Millera. Latvietis ripu ar augumu spēja nosargāt, izlauzdamies līdz vārtu priekšai, kur meistarīgi tika apspēlēts “Rangers” krievu vārtsargs Aleksandrs Georgijevs.

Otrie vārti tika sagaidīti vien otrā perioda izskaņā, precīzi metot Semam Reinhārtam, savukārt jau noslēdzošās trešdaļas 12.minūtē Džimijs Veizijs panāca drošo 3:0.

“Rangers” divas minūtes līdz spēles beigām guva divus ātrus vārtus, tomēr ar to nepietika, lai izrautu neizšķirtu. “Sabres” šis bija tikai otrais panākums pēdējās septiņās spēlēs.

Nākamo spēli “Sabres” aizvadīs svētdien pret Anaheimas “Ducks”.

Bufalo komanda ar 56 punktiem 55 dueļos Austrumu konferencē ieņem 13.vietu.