Miks Indrašis

Trešo spēli pēc kārtas rezultatīvi spēlē Miks Indrašis, kurš ceturtdien KHL mačā guva divus vārtus, palīdzot Maskavas “Dinamo” komandai mājās ar 4:2 uzvarēt Magņitogorskas “Metallurg”.

“Ko var iemācīt šādi ģērbušās lektores?” Dzejniece un lektore publiski šausminās un ņirgājas par pasniedzēju apģērbu 124
Ēdam katru dienu! Kuros pārtikas produktos ir visvairāk plastmasas?
Seni un spēcīgi ticējumi: šīs lietas nekad nedrīkst ne aizņemties, ne aizdot 9

Vispirms Indrašis trešā perioda pirmajā minūtē panāca 3:0 maskaviešu labā, kad lielisku piespēli no aizvārtes viņam izdarīja Dmitrijs Kagarļickis, latvietim atliekot trāpīt tukšā vārtu stūrī.

Savukārt 16 sekundes līdz pamatlaika beigām Indrašis no savas zonas griezienā iemeta ripu jau “pilnīgi” tukšos “Metallurg” vārtos, pieliekot punktu šim mačam.

Insdrašis pēdējos trīs mačos guvis četrus vārtus, piedevām divi no tiem bijuši uzvaru nesošie, tostarp iepriekšējā mačā pret Rīgas “Dinamo”, kad iemeta ļoti efektīgu “golu”, kas turklāt viņam bija 100.KHL regulārajos čempionātos.

Šosezon uzbrucējs 48 spēlēs izcēlies ar 14 vārtiem un 12 rezultatīvām piespēlēm, ar 26 punktiem būdams trešais rezultatīvākais kluba spēlētājs.

Maskavas “Dinamo” izcīnīja trešo uzvaru pēc kārtas, bet pēdējos astoņos mačos viņiem ir seši panākumi, turpinot cīņu par piekto vietu Rietumu konferencē.