Kādreizējā valsts prezidenta Raimonda Vējoņa kundze Iveta Vējone.
Kādreizējā valsts prezidenta Raimonda Vējoņa kundze Iveta Vējone.
Foto: LETA

VIDEO. Iveta Vējone ar asarām acīs: “Lai darītu labus darbus, nevajag daudz!” 2

Vakardien, 2.jūnijā, ikgadējās labdarības akcijas “Labestības diena” koncertā tika vākti līdzekļi 51 smagi slima bērniņa vajadzībām. Līdz šim akcijas ietvaros ir izdevies saziedot 156 909 eiro. Labdarības akcija turpinās līdz 24. jūnijam, tādēļ ziedot un sniegt savu atbalstu visiem palīdzību gaidošajiem bērniem vēl var paspēt katrs no mums.

Reklāma
Reklāma
Kokteilis
Katram cilvēkam ir sava piemērotākā un veiksmi nesošākā krāsa, ko var noteikt pēc dzimšanas datuma. Noskaidro savējo!
RAKSTA REDAKTORS
Ineses Supes cīņa turpinās: “Kad iznācu no ķirurga kabineta, es apraudājos, jo man gribējās iznākt kā uzvarētājai, bet tā pagaidām nesanāk”
Vai zināji, ka šie ieradumi veicina mūsos skumjas un nomāktu garastāvokli?
Lasīt citas ziņas

Labdarības akcijā arī šogad piedalījās un to atbalstīja Latvijas valsts prezidents Raimonds Vējonis ar kundzi Ivetu Vējoni – viņa arī darbojās zvanu centrā, saņemot zvanus, kas palīdzēs atveseļoties bērniņiem.

Labdarības akcijas koncerta uzrunā Latvijas pirmā lēdija ar asarām acīs teica: “Lai darītu labus darbus, nevajag daudz. “Labestības diena” tam ir spilgts apliecinājums…” Iveta Vējone arī uzsvēra, ka ikdienā mēs ļoti daudz uztraucamies par patiesībā nebūtiskām dzīves prioritātēm, jo vissvarīgākais katra cilvēka dzīvē ir veselība un labas attiecības.

CITI ŠOBRĪD LASA

Arī Latvijas prezidents Raimonds Vējonis teica: “Ikdienā mēs mēdzam naudu iztērēt nebūtiskām lietām u prieks par to ir īss. Šī bezjēdzīgi iztērētā nauda patiesībā var dot iespēju piepildīt daudziem bērniem sapni par otru iespēju!”

Video ar Raimonda un Ivetas Vējoņu uzrunu:

LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.