Foto: Ekrānuzņēmums/Degpunktā

VIDEO: Izskan versijas par nāvējošo sadursmi uz Daugavpils šosejas 0

Pievieno LA.LV

Jau vēstīts par traģisku negadījumu netālu no Kokneses uz Daugavpils šosejas – tajā cietuši četri cilvēki, bet viens gājis bojā. LNT raidījums “Degpunktā” ir apkopojis plašāku informāciju par incidenta sekām un iespējamiem iemesliem.

VIDEO. “Tava maksts ir nejūtīga!” Kivičs kunga prātā dzimšanas dienā apkauno viesus un nespēj pat nodziedāt dziesmu 6
Kokteilis
11 pazīmes, kas jau laikus ļauj saprast, vai būsi topošais miljonārs vai mūžīgais nabags 1
“Lai kā mums gājis, mums tevis pietrūkst.” Ingas Spriņģes ģimene piedzīvo lielas sēras
Lasīt citas ziņas

Pa ceļu izkaisītas lauskas, dūmi un bloķēta satiksme otrdienas vakarā pārsteidza daudzus autovadītājus, kas brauca pa šoseju Rīga-Daugavpils.

Netālu no Kokneses bija saskrējušās divas automašīnas – kāds vieglais spēkrats “Opel” un kravas auto, kas veda kapu pieminekļus. Frontālā sadursme bija ļoti smaga – cieta gan “kravinieka” šoferis, gan vieglajā auto sēdošie. Viena no “Opel” pasažierēm, 47 gadus veca sieviete, gāja bojā.

CITI ŠOBRĪD LASA

Uz notikuma vietu tika nosūtītas sešas ātrās palīdzības ekipāžas, no kurām pirmā ieradās septiņu minūšu laikā. Avārijā iekļuvušie četri cilvēki ar nopietnām traumām nogādāti slimnīcā, taču sieviete gāja bojā notikuma vietā.

Kravas automašīnas šoferis līdz ar mehāniskiem ievainojumiem guvis arī apdegumus, jo pēc notikušā smagais aizdedzies. Par notikušo policija tagad sākusi kriminālprocesu, un tiks skaidroti incidenta cēloņi, taču sākotnējā informācija liecina, ka tieši automašīna “Opel” iebraukusi pretējā joslā, izraisot nāvējošo sadursmi.

Plašāk pievienotajā video”

Pievieno LA.LV
SAISTĪTIE RAKSTI
LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.