TV raidījumu un pasākumu vadītāja Jana Duļevska

VIDEO. Kā tas ir – palaist bērnu dzīvot un mācīties ārzemēs? Jana Duļevska dalās pieredzē 21

Raidījuma “Māmiņu klubs” uzmanības centrā šoreiz bērnu izglītība un nākotnes karjeras iespējas. Kā tas ir – palaist bērnu mācīties un dzīvot ārzemēs, pieredzē dalās Jana Duļevska. Sarunas laikā viņa atklās, kā dēls nonācis pie studijām ārzemēs un kā viņam šobrīd sokas.

6 visilgāk kalpojošās automašīnu markas, kas populāras Latvijā. Ja tev ir šāds auto, nemaz neplāno pārdot!
Veselam
10 pazīmes, ka tev jau ir izdegšana vai drīzumā tā būs, ja neko dzīvē nemainīsi
Veselam
Vai tu ej gulēt pārāk vēlu? Uzzini, cikos katras vecuma grupas pārstāvjiem vislabāk iet gulēt, lai miegs būtu kā lāčiem ziemā
Lasīt citas ziņas

Pasākumu vadītājas un TV personības Janas Duļevskas vecākais dēls Martins jau kādu laiku studē un dzīvo Amerikā, kur sevi pilnveido hokeja laukumā. Viņa atzīst, ka ir pateicīga Amerikai par šo dzīves iespēju: “Es kā lepna latviete esmu pateicīga Amerikai par šādu iespēju, ko viņi dod manam dēlam, iespēju mācīties un spēlēt hokeju augstākā līmenī.”

Jana Duļevska gatavo vakariņas mammai
CITI ŠOBRĪD LASA

Jana nenoliedz, ka vecākais dēls par hokeju fano jau no mazotnes, jo vienmēr tika ņemts līdzi uz visām hokejista Rodrigo Laviņa (Janas vīra un Martina tēta) spēlēm.

“Tā interese par hokeju Martinam jau bija teju kopš dzimšanas. Es viņu ņēmu līdzi uz spēlēm. Lai gan viņš bija ļoti aktīvs bērns, hokeja laukumā viņš vienmēr kļuva mierīgs,” pastāstīja Jana.

Vairāk skaties video:

SAISTĪTIE RAKSTI
LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.