Katrīne Vasiļevska un Pēteris Vasiļevskis medusmēneša ceļojumā

VIDEO. Katrīna Vasiļevska atklāj, kā viņai sokas ar ģimenes pieauguma plānošanu 0

Režisora Dž. Dž. Džilindžera raidījumā “Dž. Spot” viesojusies digitālā satura veidotāja un raidījumu vadītāja Katrīne Vasiļevska, kura sarunas laikā atklājusi, kā viņai sokas ar ģimenes pieauguma plānošanu.

Reklāma
Reklāma
“Tas ir beigu sākums! Melni mākoņi dosies tur, kur lec saule!” Nostradama prognoze 2025. gadam 20
Ceļā no Rojas uz Roņu salu pazuduši divi cilvēki. Atpūtniekus ceļā pārsteigusi vētra 40
Kokteilis
Mākslīgais intelekts nosaucis 10 politiķus, kuru pieļautās kļūdas būtiski ietekmējušas Latvijas politisko un ekonomisko situāciju 160
Lasīt citas ziņas

“Tev ir divas meitas. Plānojat vēl kādu?” vaicā Džilindžers.

“Plānojam,” ilgi nedomājot atsaka Katrīne, piebilstot, “nav tik vienkārši.”

CITI ŠOBRĪD LASA

“Nav tik vienkārši ieplānot,” viņa uzsver, norādot, ka ar pirmo un otro meitu, kas viņai dzimušas attiecībās ar bijušo hokejistu Kasparu Saulieti, viss bijis ļoti pat vienkārši, taču pašlaik laulībā ar pilotu Pēteri Vasiļevsku ģimenes pieauguma plānošana nerit tik gludi, kā cerēts.

Katrīnes Saulietes un Pētera Vasiļevska kāzas

“Vecums, pilots, nesakritība, laiks, kad viņš ir prom… Tu nevari zināt, kas tas ir par iemeslu,” viņa skaidro, norādot, ka vismaz nav jāizsargājas. “Nekad neesam izsargājušies,” viņa atklāj detaļas par intīmo dzīvi.

Sarunas laikā viņi diskutē arī par dzīves posmu kā bijušā hokejista sievai.

“Ja tev ir profesionāls sportists mājās, tas nozīmē, ka tu dzīvo viņa dzīvi,” Katrīne atklāj. Ja viņš ir mājās, tas nozīmē, ka viņš pa dienu guļ, nevar trokšņot, jābūt pagatavotam ēdienam. Tu esi pakļauta tam režīmam. Katrīni kaitina cilvēki, kas uzskata, ka mammas, kas dzīvo mājās ar sportistu bērniem, neko nedara, jo tas nav tuvu patiesībai. “Tie bērni paši uzaug? Viņi paši sev taisa ēst? Paši pulciņos nokļūst?” viņa vaicā.

Katrīne atklāj, ka tas viss atmaksājies, jo tagad viņai ir divas lieliskas 11 un 15 gadus vecas meitas, kurām viņa ielikusi lieliskus pamatus.

Pilnu raidījuma ierakstu skaties šeit!