Latvijas hokejists Ronalds Ķēniņš sestdien guva trešos vārtus NHL karjerā, kas gan nepalīdzēja Vankūveras “Canucks” izvairīties no zaudējuma Kalgari pret “Flames” – 2:3.

Gatavo Krieviju konfliktam ar NATO: atklāj, kāpēc Putins atlaida Šoigu un viņa vietā amatā iecēla Kremļa ekonomistu
VIDEO. Latviešu puisis Zigmunds kopā ar māti nolēmuši pārcelties uz Baltkrieviju un iegādāties tur īpašumu: “Meklēs labāku dzīvi” 314
Nosaukti 8 vārdu īpašnieki, kuriem gribot vai negribot sanāk iekulties nepatikšanās 9

Ķēniņš 17. minūtē pretuzbrukumā atklāja spēles rezultātu. Kopumā viņš laukumā pavadīja deviņas minūtes un 45 sekundes, veicot divus spēka paņēmienus un dueli noslēdzot ar negatīvu lietderības koeficientu -1.
Septiņu maču laikā Ķēniņš guvis trīs vārtus un veicis vienu rezultatīvu piespēli, izpelnoties pozitīvu lietderības koeficientu +1.