Ronalds Ķēniņš

Latvijas hokejista Ronalda Ķēniņa pārstāvētā Šveices vienība “Lausanne” pirmdien pārbaudes spēlē savās mājās ar 4:3 pieveica NHL klubu Filadelfijas “Flyers”.

Vai kārtējā krāpnieku shēma? “Telefonā uzrādās neatbildēti zvani. Atzvanot uz numuru, adresāts apgalvo, ka nav zvanījis”
Ēdieni, no kuriem labāk izvairīties pirms publiskiem pasākumiem… Tie pastiprināti veido gāzes vēderā 8
Vai esi pārliecināts, ka tavā noīrētajā miteklītī nav slēptās kameras? Lūk, kā pārbaudīt!

Ķēniņš spēlēja komandas pirmajā uzbrucēju maiņā un uz ledus pavadīja vairāk kā 19 minūtes, kas bija lielākais laiks komandā. Lonannieši pirmajā periodā panāca 4:0 pārsvaru un, lai arī mača turpinājumā pretinieki trīs ripas atspēlēja, visā spēlē uzvaru svinēja eiropieši.

“Lausanne” Šveices čempionātu nav iesākuši sekmīgi, atrodoties septītajā vietā tabulā. Ķēniņam sešos mačos 1+3 un labākā lietderība no uzbrucējiem +4. Savulaik viņš NHL nospēlēja 38 mačus (4+8) Vankūveras “Canucks” rindās.