Elizabete Pavlovska uzbrukumā.

Latvijas sieviešu florbola izlase svētdien ar zaudējumu sāka Šveices pilsētā Neišatelē notiekošo pasaules čempionātu.

Aivars Lembergs sašutis par kārtējo slogu uz Latvijas patērētāju kakla: “Tā mēs iegriezām Krievijai – pērkam dārgākus dārzeņus no Krievijas”
Numeroloģijas tests: aprēķini savu laimīgo skaitli un uzzini, ko tas par tevi atklāj 10

Latvietes B grupas pirmajā spēlē ar rezultātu 2:14 (0:5, 0:2, 2:7) piekāpās Čehijai.

Latvijas izlases labā vārtus guva Anna Ankudinova un Paula Matisone, kuras atzīmējās trešajā periodā. Ankudinova tika atzīta par labāko spēlētāju Latvijas izlases rindās.

Šajā grupā pirmā spēle notika sestdien, kad Zviedrija ar 23:1 sagrāva Slovākiju.

Grupu turnīrā pirmdien Latvijas florbolistes krustos nūjas ar slovākietēm, bet otrdien spēkosies ar astoņkārtējām pasaules čempionēm zviedrietēm, kuras zelta medaļas izcīnījušas pēdējos sešos pasaules čempionātos pēc kārtas.

Pēc apakšgrupu sacensībām ceturtdaļfinālam uzreiz kvalificēsies A un B grupu divas labākās komandas, savukārt šo grupu trešo un ceturto vietu ieguvējām būs jāaizvada vēl viens mačs, kurā par vietu labāko astoņniekā būs jātiekas ar C vai D apakšgrupas divām labākajām izlasēm.

Pirms čempionāta Latvijas florbolistes nofilmēja jautru video.