Edgars Gauračs profesionāla futbolista karjeru noslēdza ar gūtiem vārtiem.

Divkārtējā Latvijas čempione futbolā Jūrmalas “Spartaks” sestdien “Optibet” Latvijas futbola virslīgas trešās kārtas spēlē viesos ar rezultātu 1:0 (0:0) pārspēja “Liepāju”.

7 pārtikas produkti un dzērieni, kas veicina grumbu veidošanos un paātrina novecošanos
Krievu murgs Turcijā: turki Krievijas pilsoņus izsēdina no lidmašīnām un neļauj lidot uz citām valstīm
Ojārs Rubenis: “Tikai debilu cilvēku apziņā var būt tāda sajūta, ka mēs varam braukt pa tādiem ceļiem un tādām Rīgas ielām…”

Jūrmalniekiem vienīgos vārtus guva pieredzējušais uzbrucējs Edgars Gauračs, kurš nelielu daļu savas karjeras spēlējis arī Liepājas komandas kreklā. Gauračs ir Jūrmalas komandas spēlējošais ģenerāldirektors.

Abas komandas spēles pirmajā puslaikā norībināja vārtu stabus. Vispirms 15.minūtē pēc brīvsitiena pa vārtu konstrukciju trāpīja “Liepājas” pussargs Jānis Ikaunieks, bet 34.minūtē no asa leņķa teju bumbu cietoksnī ieraidīja “Spartaka” futbolists Tins Vukmaničs.

Spēles galvenie notikumi norisinājās pēdējās 20 minūtēs. Mača 68.minūtē uz maiņu savā 101.virslīgas spēlē devās “Spartaka” spēlējošais ģenerāldirektors Gauračs, kuram bija vajadzīgas vien trīs minūtes vārtu gūšanai. Rēzeknietis soda laukumā saņēma piespēli un ar otro piegājienu pārspēja “Liepājas” vārtsargu Kristapu Zommeru.

Kompensācijas laikā izcilu soda sitienu no tālas distances izpildīja Ikaunieks, taču “Spartaka” vārtsargs Jevgeņijs Ņerugals pārcēla bumbu pāri vārtiem. Laukuma saimniekiem tā arī neizdevās atspēlēties, Jūrmalas komandai svinot uzvaru ar 1:0.

“Spartaks” izcīnīja savus pirmos punktus šajā sezonā, kamēr Liepājas futbolisti ir bešā. “Liepāja” līdz šim savā vienīgajā mačā ar 0:2 piekāpās “RFS”, kamēr jūrmalnieki bija zaudējuši pirmās divas šīs sezonas cīņās – 1:2 pret “Ventspili” un 2:3 pret “RFS”.

Pirmajā trešās kārtas spēlē “RFS” komanda savā laukumā ar 2:1 (1:0) pārspēja “Jelgavu”, sezonu turpinot bez zaudējumiem.

Šī ir pirmā virslīgas kārtas pēc izlašu pārtraukuma. Tā tiks noslēgta svētdien, kad čempione “Riga” uzņems “Valmiera Glass”/”Vidzemes Augstskola”, bet “Ventspils” savā laukumā tiksies ar “Metta”/”Latvijas Universitāti”. Tā kā čempionātā ir deviņas komandas, šajā nedēļas nogalē nespēlē “Daugavpils”.

Ar trīs spēlēs gūtiem deviņiem punktiem virslīgas vadībā šobrīd ir “RFS”, kam ar sešiem punktiem divos mačos seko “Riga”, bet pa trīs punktiem guvušas “Valmiera Glass”/ViA, “Jelgavas”, “Ventspils”, “Daugavpils” un Jūrmalas “Spartaka” komandas, bet “Metta”/LU un “Liepāja” šobrīd ir bešā.