Ekrānuzņēmums no video/facebook.com/monta.nagele

VIDEO. Limbažu pusē atkal manīti lāči 10

Pievieno LA.LV

Trešdien, 23.jūnijā Katvaru pagastā (Limbažu novads) nofilmēti lāči, liecina sociālajā tīklā “Facebook” publiskots video.

Uz Starptautisko kosmosa staciju nosūtīti divi zirnekļi. Zinātnieki pārsteigti, redzot, kas notika tālāk
“Pārbīdījām pa labi un pa kreisi” – Putins tiešraidē samulst, lūgts paskaidrot šo krieviem svarīgo lietu
Veselam
Grūti izturēt pat visstiprākajiem – 4 vissāpīgākās medicīniskās procedūras
Lasīt citas ziņas

Tā nav pirmā reize, kad šajā pusē manīti lāči. Arī 12. jūnijā meža kamera nofilmējusi milzīga izmēra brūno lāci, kas devies pie mednieku atstātās barotavas un mielojies ar tur atstāto pārtiku.

Video redzams, ka ķepainis kādu brīdi arī uzsit pa barotavas pamatni. Komentāros cilvēki neslēpj – konkrētais lācis ir izmēros iespaidīgs un diez vai ar tādu kāds gribētu sastapties mežā aci pret aci.

Pievieno LA.LV
SAISTĪTIE RAKSTI
LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.