Foto – Skaties.lv

VIDEO: lūk, pareiza reakcija! 106 gadus veca kundzīte satiek Obamu 2

Ja tevi biedē vecumdienas, tev noteikti jāredz šis “Skaties.lv” redzamais video – pirmdienas optimisma deva garantēta!

Veselam
Pamosties plkst. 2.00 vai 3.00 naktī bez iemesla? Iespējams, pie vainas kāds no šiem pārtikas produktiem
Kokteilis
10 lietas, ko darīja 80. gadu bērni un kas šokētu mūsdienu bērnus
RAKSTA REDAKTORS
“Tas neesot iemesls darbnespējas lapai.” Sieviete piedzīvo mulsinošu situāciju pie ārsta, skaidrojumu sniedz Veselības inspekcija
Lasīt citas ziņas

Šī sieviete ir nodzīvojusi 106 gadus, lai beidzot piepildītu savu sapni un spertu soli Baltajā namā. Tad nu kautrību pie malas!

Meet-and-greet pasākumā pie prezidenta Obamas viesojās 106 gadus vecā Virdžīnija Maklorena, kura ne vien pauda sajūsmu par prezidenta satikšanu klātienē, bet arī izaicināja visus uz deju.

CITI ŠOBRĪD LASA

106-year-old woman’s glorious meeting with Barack Obama and Michelle Obama

Posted by The Independent on Monday, February 22, 2016

LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.