Ekrānuzņēmums no LNT raidījuma “Degpunktā”.

VIDEO. Maskavas ielā “Audi” apgāzās uz jumta un bloķēja divas joslas 0

Aculiecinieki ceturtdienas rītā Rīgā, Maskavas ielā fiksēja avāriju, kurā par laimi cilvēki necieta, tikai “dzelži”. Rīta izbrauciens kādam “Audi” šoferim beidzās ar avāriju – auto apgāzās uz jumta. Negadījums notika ap pulkst.7 iepretim Maskavas ielas 287. namam, vēstīja LNT raidījums “Degpunktā”.

“Mēs centāmies darīt visu…” Dukuru ģimenes draugs atklāj, cik smagi bija Paulas Dukures pēdējie mēneši
VIDEO. “Mēs nepublicējam šādu saturu parasti, bet šoreiz…” Restorāns brīdina kolēģus par kādu patiesi pretīgu apmeklētāju rīcību
Kokteilis
Pa kuru laiku tās pazuda? 80. gados dzimušie bija pēdējie, kas pieredzēja šīs 11 lietas
Lasīt citas ziņas

Avarējošais auto bloķēja divas brauktuves joslas, pilnībā paralizējot satiksmi virzienā uz Rīgas centru. Negadījumam bija vairāki aculiecinieki – autobraucēji un garāmgājēji.

Kopumā incidentā iesaistītas trīs vieglās automašīnas – “Audi”, “BMW” un “Peugeot”. Iespējams, negadījumu izprovocēja kāda šofera neuzmanīga rīcība, ātruma pārsniegšana vai kāds šķērslis uz ceļa.

CITI ŠOBRĪD LASA

Lai atbrīvotu brauktuvi un sakoptu ceļa braucamo daļu, uz notikuma vietu tika izsaukti ugunsdzēsēji. Ar speciālās tehnikas palīdzību avarējušais “Audi” tika pacelts uz riteņiem un uzkrauts uz evakuatora, ziņoja “Degpunktā”.

Plašāk pievienotajā video.

LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.