
VIDEO: Īpašniece brutāli izmet no dzīvokļa īrnieci ar mazu bērnu 3
Vecmīlgrāvī nakts laikā kādu sievieti ar mazu bērnu uz ielas izlikusi dzīvokļa saimniece, jo īrniece vēlējusies pārbaudīt komunālo maksājumu rēķinus, vēsta LNT raidījums “Degpunktā”.
Sieviete raidījumam atklājusi, ka dzīvokli Atlantijas ielā 12 viņa īrē jau vairākus mēnešus. Īres līgums ir spēkā līdz oktobrim, taču pirms pāris dienām sievietei un viņas mazajam dēliņam saimniece dzīvesvietu uzteikusi.
Īrniece domā, ka dzīvesvieta uzteikta, jo viņa sākusi pastiprināti interesēties par komunālajiem maksājumiem, kurus īpašniece līdz šim nebija uzrādījusi. Proti, viņai radušās aizdomas, ka krietni pārmaksājusi gan ziemā par siltumu, gan tagad par elektrību, ūdeni un citiem pakalpojumiem.
Tajā pašā vakarā, kad pretenzijas izteiktas, arī sācies tracis ar izlikšanu. Lai demonstrētu spēku un pārākumu, dzīvokļa īpašniece bija paņēmusi līdzi arī palīgu.
Vairāk pievienotajā video