Norvēģijas futbola sensācija Ērlings Brauts Holanns.

Vien 19 gadus vecais norvēģu futbolists Ērlings Brauts Holanns otrdien UEFA Čempionu līgas astotdaļfināla spēlē astoņu minūšu laikā guva divus vārtus, palīdzot Dortmundes “Borussia” komandai mājš uzvarēt zvaigžņu pilno Parīzes “Saint-Germain” (“PSG”) vienību.

“Šis nav pirmais signāls, ka mūsu valstī kaut kas nav kārtībā” – Horens Stalbe atklāti par sajūtām pēc piedzīvotā uzbrukuma benzīntankā 80
Māte ar šausmām atklāj, ka jaundzimušais bērns, par kuru viņa rūpējās slimnīcā, nav viņas bērns
Septiņi seni vārdi, kurus nevajadzētu dot meitenēm 36

Dortmundes “Borussia” mājās svinēja uzvaru ar 2:1 (0:0), līdz ar to ieliekot labus pamatus tam, lai iekļūtu ceturtdaļfinālā.

Spēles pirmajā puslaikā dortmundieši vairākas reizes apdraudēja viesu vārtus, ar pāris bīstamiem sitieniem izceļoties “Borussia” jaunekļiem Džeidonam Sančo un Holannam. Pirmie vārti tika gūti 69.minūtē, kad bumba pēc piespēles soda laukumā rikošetā nonāca pie Holanna, un norvēģis no pāris metriem panāca 1:0.

Sešas minūtes vēlāk meistarīgi pretinieku laukuma pusē nospēlēja Kilians Mbapē, pēc kura piespēles Neimars netraucēts izlīdzināja rezultātu. Tiesa, pēc minūtes Holanns, asistējot 17 gadus vecajam amerikānim Džovanni Reinam, ar spēcīgu sitienu no soda laukuma robežas trieca bumbu zem vārtu pārliktņa un atjaunoja “Borussia” komandai vadību.

Pēdējā desmitminūtē Neimars varēja panākt neizšķirtu, taču viņa sistā bumba trāpīja pa kreiso stabu. Pamatlaika noslēdzošajās minūtēs pie dzeltenajām kartītēm tika “PSG” futbolisti Tomā Menjē un Marko Verati, kuriem nākamā cīņa būs jāizlaiž.

19 gadus vecais Holanns šosezon Čempionu līgā guvis desmit vārtus, astoņus no tiem “Salzburg” sastāvā, un turnīra labāko “bombardieru” sarakstā panācis Robertu Levandovski.

Tikmēr citā spēlē Madrides “Atletico” savā laukumā ar rezultātu 1:0 (1:0) pārspēja pērnā gada čempioni “Liverpool”.

“Atletico” vadībā izvirzījās jau ceturtajā minūtē, kad pēc stūra sitiena bumba nonāca Saula rīcībā, viņam no tuvas distances to raidot tīklā. Puslaika otrajā pusē pēc Alvaro Moratas sitiena viesus glāba vārtsargs Alisons, bet otrā laukuma galā pāris bīstamas epizodes bija Mohamedam Salāham. Pēc viena no viņa sitieniem bumba atrada ceļu tīklā, taču vārtu guvums aizmugures dēļ netika ieskaitīts.

Tāpat arī spēles otrajā daļā Salāham bija iespējas gūt vārtus, taču ne viņš, ne arī Džordans Hendersons neizmantoja labas izdevās izlīdzināt rezultātu.

Atbildes spēles šajos pāros notiks 11.martā.

Trešdien pirmās astotdaļfināla spēles tiks aizvadītas Bergāmo “Atalanta” – “Valencia” un Totenhemas “Hotspur” – “Leipzig” pāros. Nākamnedēļ būs Madrides “Real” – Mančestras “City”, Londonas “Chelsea” – Minhenes “Bayern”, Lionas “Olympique” – Turīnas “Juventus” un “Napoli” – “Barcelona” dueļi.

UEFA Čempionu līgas uzvarētāja tiks noskaidrota 30.maijā Stambulā.