Ekrānuzņēmums no LTV raidījuma “Panorāma” video.

VIDEO. Policija ierosina kriminālprocesu par divu amerikāņu Stafordšīras terjeru nobadināšanu 2

Pievieno LA.LV

Policija ierosinājusi kriminālprocesu par divu amerikāņu Stafordšīras terjeru nobadināšanu. Un šī ir pirmā reize, kad par dzīvnieka saimnieku un viņa atbildību šaubu nav, jo suņiem bija mikročipi un tie bija reģistrēti. Veterinārārsti, kuri cīnījās par suņu dzīvību, cer, ka šī kļūs par paraugprāvu, liekot uzņemties pilnu atbildību par notikušo, vēstīja LTV raidījums “Panorāma”.

Kokteilis
Kurā datumā esi dzimusi? Lūk, ko sievietēm numeroloģija sola mīlestībā, darbā un finansēs
Mājas
Ja cilvēks uzaudzis nabadzībā, viņam kā pieaugušajam ir grūti atteikties no šiem 7 ieradumiem
FOTO. Kā izskatās 3500 eiro vērta puķu dobe? Dombrava par šo un citiem brīnumiem vēršas Ģenerālprokuratūrā 7
Lasīt citas ziņas

“Nav labi aicināt uz paraugprāvu, bet šī ir tā situācija, kad ir visas iespējas to izdarīt – jo mums ir identificējams dzīvnieks, abiem ir reģistrēti mikročipi. Ir zināmi viņu turētāji, audzētāji un viņi ir izņemti no konkrētas dzīvesvietas,” sacīja Latvijas Veterinārārstu asociācijas pārstāve Lita Konopore.

Viens no diviem suņiem – suņupuika – nomira, bet suņu meitenei veterinārsti palīdz atgūties. Abi suņi pie veterinārstiem nonāca “kritiskā stāvoklī”.

Plašāk pievienotajā video.

SAISTĪTIE RAKSTI
LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.