Foto: RPP

VIDEO. Policisti divas stundas naktī Bolderājas mežā tvarsta trīs kazas 1

Pievieno LA.LV

Trešdien, 15.maijā, pulksten 22.40 Rīgas pašvaldības policijas (RPP) Kurzemes pārvaldes darbinieki saņēma izsaukumu uz Bolderāju, kur kāds pāris mežā bija sastapis trīs kazas. Ierodoties notikuma vietā, kārtības sargi sastapa abus izsaucējus un netālu redzēja arī visas trīs kazas. Tika nolemts mājlopus noķert, un ķeršanā palīdzēja arī abi izsaucēji, tomēr nakts melnumā tas nevedās viegli, tā portālam “La.lv” pastāstīja RPP pārstāvis Toms Sadovskis.

Kokteilis
Tavs dzimšanas gada pēdējais cipars atklāj vairāk, nekā domā: pārbaudi, ko tas saka par tevi
RAKSTA REDAKTORS
“Es ceru, ka šis brīdis vairs neatkārtosies…” Kas īsti notika “Sudden Lights” Valmieras koncertā?
Kāpēc karš ar Irānu? Tramps beidzot pasaka patiesību
Lasīt citas ziņas
Kopā visu trīs dzīvnieku sagūstīšana kārtības sargiem prasīja teju divas stundas.

Kad kazas bija notvertas, policisti pateicās izsaucējiem par palīdzību un devās meklēt dzīvnieku īpašnieku.

CITI ŠOBRĪD LASA

Ņemot vērā, ka pirms pāris gadiem šajā pašā apkaimē bija reģistrēts cits līdzīgs notikums, kurā policisti bija notvēruši vairākas aitas, kārtības sargi īpašnieka meklējumos no sākuma nolēma doties uz to pašu mājsaimniecību.

Policistu minējums izrādījās precīzs – saimniecības īpašnieks apstiprināja, ka mājlopi patiešām piederot viņam.

Pēc neilgām pārrunām un protokola par dzīvnieku nepienācīgu pieskatīšanu sastādīšanas, kazas atdotas to likumīgajam īpašniekam.

Rīgas pašvaldības policijas video skatāms šeit:

Pievieno LA.LV
LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.