Kristaps Porziņģis izbraukuma spēlē Klīvlendā pret “Cavaliers”.

NBA čempionātā Dalasas „Mavericks” ar Kristapu Porziņģi laukumā Klīvlendā ar 131:111 pārspēja „Cavaliers” vienību.

“To bezjēdzīgo brīvdienu 1. maijā sen bija laiks izbeigt.” Sociālo tīklu lietotāju viedokļi par 1.maiju kā oficiālu brīvdienu
VIDEO. “Divas mašīnas pašvaldības policijas atbrauca” – Ogrē slēgts bērnu izveidotais dzērienu veikals
Norvēģijā ir pilsēta, kuras iedzīvotājiem jau vairāk nekā 70 gadus ir aizliegts nomirt. Nežēlīgs liktenis sagaida tos, kuri saslimuši 30

Kristaps Porziņģis 31 minūtē guva 18 punktus (2p. 3/8, 3p. 4/6), izcīnīja deviņas atlēkušās bumbas zem sava groza un bloķēja sešus metieni, kas ir otrais labākais rādītājs liepājnieka karjerā.

“Mavericks” drošu pārsvaru ieguva pēdējās ceturtdaļas sākumā. Lielisku spēli ar vēl vienu “triple double” aizvadīja Luka Dončičs – 29 punkti, 15 rezultatīvas piespēles, 14 atlēkušās bumbas.

Dalasai tā bija trešā uzvara trīs izbraukuma spēlēs, bet sezonas kopējā bilancē “Mavericks” ir sešas uzvaras četrās spēlēs.

„Mavericks” ar šo uzvaru savu bilanci uzlabojusi līdz 4-2, turklāt pratusi uzvarēt visās trīs izbraukuma spēlēs. Šonakt Dalasas komandai izdevās sarūpēt pirmo zaudējumu savā laukumā Klīvlendai, kuras bilance noslīdējusi līdz 2-4.