Latvijā
Kriminālziņas

VIDEO: Rīgas centrā plosās narkomāni0

Ekrānuzņēmums/Degpunktā

Par mēģinājumu ielauztiesie baznīcā, garāmgājēju aizskaršanu un uzbrukumu policistam aizturēti trīs vīrieši, vēstīja raidījums “Degpunktā”.

Gaišā dienas laikā viena no galvaspilsētas centrā patrulējošajām policistu ekipāžām devusies uz Ģertrūdes baznīcu.

Aculiecinieki ziņojuši par trīs aizdomīgiem vīriešiem, kuri spārdot dievnama durvis, cenšoties iekļūt telpās un apdraudot apkārtējo drošību.

Likumsargs panācis trīs jaunekļus, uz kuriem norādījis aculiecinieks, taču trijotne, redzot, ka policists ir viens, nolēmusi viņu vienkārši pasūtīt ”trīs mājas tālāk” un atteikušies sekot līdz patruļauto.

“Uzvedās viņi diezgan bravūrīgi, brīžiem arī lietoja necenzētu leksiku. Kulmināciju šīs savstarpējā saruna sasniedza brīdī, kad trijotne nolēma doties no notikuma vietas prom, nenosaucot nekādus datus,” notikumus atstāta Rīgas pašvaldības policijas (RPP) pārstāvis Toms Sadovskis.

Saistītie raksti

Tajā brīdī policijas darbiniekiem nekas cits neatlika, kā vīriešus aizturēt. Ņemot vērā, ka tie pretojās, likumsargs izmantoja arī elektrošku.

“Tika lietots arī fizisks spēks, un visas trīs personas tika noguldītas zemē. Mirkli vēlāk jau ieradās vēl viena ekipāža, visi trīs vīrieši tika aizturēti,” stāsta Sadovskis.

Plašāk pievienotajā “Degpunktā” video:

LA.lv
LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.