Timurs Biļalovs 40 minūtes glāba rīdziniekus, taču līdz uzvarai pietrūka 18 sekundes.

Rīgas “Dinamo” otrdien Čerepovecā cieta nepatīkamu zaudējumu pret KHL pastarīti “Severstaļ”, kuru pārstāv aizsargs Arturs Kulda.

7 pārtikas produkti un dzērieni, kas veicina grumbu veidošanos un paātrina novecošanos 25
4 ikdienišķas un efektīvas lietas: tās palīdz tikt vaļā no liekā svara, ja tev nepatīk sportot 3
Seni un spēcīgi ticējumi: šīs lietas nekad nedrīkst ne aizņemties, ne aizdot

Rīdzinieki zaudēja papildlaikā ar 2:3 (2:0, 0:0, 0:1, 0:1), otros vārtus ielaižot 18 sekundes pirms pamatlaika beigām, tobrīd “Severstaļ” komandai spēlējot jau ar tukšiem vārtiem.

Latvijas komanda gan tika pie viena punkta, taču spēlēja nepārliecinoši, jo otrajā un trešajā periodā mājiniekiem bija liels pārsvars. “Severstaļ” 40 minūšu laikā pa Timura Biļalova vārtiem izdarīja 27 metienus, kamēr viesi meta tikai trīs reizes.

Rīdziniekiem pirmajā priodā vārtus guva Lauris Dārziņš un Kristaps Zīle. Tāpat papildlaikā ripu vārtos iemeta Uvis Balinskis, ļaujot “Dinamo” hokejistiem priecāties, taču mājinieki pieprasīja videoatkārtojumu un izglābās, jo neilgi pirms tam Mārtiņš Dzierkals bija aizmugurē.

Kulda šajā mačā uz ledus pavadīja 15 minūtes un 14 sekundes, kuru laikā divas reizes meta pa vārtiem.

Pirmie šajā mačā vārtus guva laukuma saimnieki, perioda devītajā minūtē Timura Biļalova atsisto ripu tīklā raidot Jevgēņijam Lapenkovam. Mājinieku prieki gan bija īsi, jo 34 sekundes vēlāk pēc Līnusa Videla piespēles no tuvas distances precīzs bija “Dinamo” kapteinis Dārziņš. Piecas minūtes pirms perioda beigām rīdzinieki tika pie iespējas spēlēt vairākumā, kurā Zīle palika nepieskatīts pie mājinieku vārtu stūra, aizsargam panākot 2:1.

Otrajā periodā rīdzinieki trīs reizes spēlēja mazākumā, līdz ar to daudz vairāk uzbruka “Severstaļ”, taču Biļalovs vilka komandu, to darot arī trešajā periodā. Tomēr arī viņš bija bezspēcīgs pēc Dmitrija Markovina metiena. Līdz uzvarai pamatlaikā rīdziniekiem pietrūka nieka 18 sekundes.

Pamatlaiks noslēdzās neizšķirti, līdz ar to bija jāaizvada pagarinājums. Tā otrajā minūtē līdz pretinieku vārtiem aizlauzās Mārtiņš Dzierkals, kurš gan nespēja pārspēt pretinieku vārtsargu, taču tas izdevās Balinskim, kurš ripu raidīja tukšos vārtos. Tiesa, Dzierkals ripas saņemšanas brīdī atradās aizmugurē, un vārtu guvums netika ieskaitīts.

Turpretī pretinieki savu iespēju izmantoja, minūti vēlāk uzvaras vārtus gūstot Aleksandram Petuņinam, kurš izmantoja izgājienu vienatnē pret Biļalovu.

Rīgas “Dinamo” ar 45 punktiem 46 spēlēs Rietumu konferences kopvērtējumā ieņem devīto vietu, no astotās pozīcijas atpaliekot par punktu.

Šo izbraukumu Latvijas komanda sāka piektdien, kad 18 sekundes pirms pamatlaika beigām ielaida vārtus un ar rezultātu 1:2 piekāpās spēcīgajai Jaroslavļas “Lokomotiv”, bet turpinājumā svētdien pagarinājumā ar 2:1 tika pārspēta Mika Indraša pārstāvētā Maskavas “Dinamo”. Izbraukuma noslēgumā rīdzinieki ceturtdien krustos nūjas ar Ufas “Salavat Julajev”, bet pēc tam dosies uz Latviju, svētdien uzsākot piecu mājas spēļu sēriju.