Foto autors: Māris Krūmiņš, Facebook

VIDEO: Rubenes un Krimuldas apkārtnē ciemojas lāči 0

Rubenes apkārtnē manīts lācis, liecina tīmekļa kameras fotogrāfija, kas publicēta sociālo tīklu vietnē Facebook, vēsta resurss valmieraszinas.lv.

Kokteilis
Tevi sargā neredzams vairogs: šajos datumos dzimušie atrodas Visuma īpašā aizsardzībā
Pilnmēness Lauvā ienesīs jaunu enerģiju: Auni fokusēsies uz karjeru, bet Lauvas uz iekšējo pārliecību
NATO ģenerālsekretārs ar skaļu brīdinājumu sagrauj ilūzijas: “Ja kāds domā, ka Eiropa var sevi aizstāvēt bez ASV…”
Lasīt citas ziņas

Savukārt Vidzemes televīzija vēsta, ka šajās dienās Vidzemē Pārgaujas un Krimuldas novadā paviesojies lācis vai vairāki lāči.

Vienā novadā lācis nofotografēts pie meža zvēru barotavas, otrā tas pamielojies bišu dravā, kur atstājis gan pēdas, gan postījumus.

CITI ŠOBRĪD LASA

Lai gan novadi viens otram tieši blakus, Latvijas Valsts mežzinātnes institūta “Silava” pētnieki spriež, ka Vidzemē fiksēti, iespējams, divi lāči.

SAISTĪTIE RAKSTI
LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.