Foto no Pixabay.com

VIDEO: Saspringtā glābšanas operācijā izdodas izglābt Daugavā slīkstošu ārzemnieku 0

Svētdien ap plkst. 2.50 glābšanas dienesta 112 zvanu centrā saņemta ziņa par ledainajos Daugavas ūdeņos ielūzušu cilvēku, vēstīja LNT raidījums “Degpunktā”

Reklāma
Reklāma
Kokteilis
“Turiet ciet savu muti!” Veidemane, satraucoties par Maestro, iekuļas publiskā strīdā
Bijušais diplomāts: Savulaik līdzīgu kļūdu pieļāva Raimonds Pauls. Tautā mīlētais komponists nespēja pretoties lielas naudas vilinājumam 91
“Beidzot arī Latvijā tas ir noticis! Nē, garšo pēc plastmasas!” Vietējie gardēži pretrunīgi vērtē revolūciju veikalu plauktos
Lasīt citas ziņas

Tobrīd vistuvāk nelaimes vietai atradusies viena no Rīgas pašvaldības policijas centra pārvaldes patruļām. Jau pēc minūtes kārtībsargiem pavērusies ārkārtīgi nepatīkama aina.

Lai arī ugunsdzēsēji jau bija ceļā, klātesošajiem nācās improvizēt, lai kaut nedaudz palīdzētu nelaimē nonākušajam jauneklim.

CITI ŠOBRĪD LASA

Policisti kopā ar aculiecinieku līdz pat pēdējo spēku izsīkumam noturēja, kā vēlāk izrādījās, iereibušo tūristu virs ūdens.

Tomēr drīz vien cietušais tika izcelts no ūdens un vīri viņu steidzami nogādāja siltumā. Pēc tam jau atbrauca arī mediķu brigāde, kas pārņēma rūpes par ārzemnieka veselību.

SAISTĪTIE RAKSTI
LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.