Sentluisas “Blues” hokejisti priecājas par uzvaru izšķirošajā spēlē.

Vārtus otrajā pagarinājumā gūstot Patrikam Marūnam, Sentluisas “Blues” komanda otrdien sasniedza Nacionālās hokeja līgas (NHL) Stenlija kausa izcīņas pusfinālu.

7 produkti, kurus nedrīkst otrreiz sildīt: tie var nodarīt būtisku kaitējumu veselībai
Dārzs
FOTO. Cik šogad maksā stādi, un kas ir piedāvājumā? Reportāža no Siguldas Stādu parādes
Gudri jau kopš dzimšanas: 5 zodiaka zīmju pārstāvji, kuri var lepoties ar attīstītu intelektu

“Blues” Rietumu konferences pusfināla izšķirošajā – septītajā – spēlē savā laukumā ar 2:1 (1:1, 0:0, 0:0, 0:0, 1:0) pārspēja Dalasas “Stars”, sērijā līdz četrām uzvarām gūstort virsroku ar 4-3.

Spēles 14.minūtē ar metienu no zilās līnijas mājiniekus vadībā izvirzīja Vinss Dans, bet divarpus minūtes vēlāk “Blues” pazaudēja ripu pretī saviem vārtiem, kā rezultātā Matss Dzukarello izlīdzināja rezultātu.

Komandas aizspēlējās līdz pat otrajam pagarinājuma jeb mača 86.minūtei, kurā Sentluisas hokejisti izrāva uzvaru. Vispirms pa vārtiem no tuvas distances uzmeta Roberts Tomass, un pirmais pie atlēkušās ripas bija Marūns, kurš trieca to tīklā.

“Stars” vārtsargs Bens Bišops, spēlējot pret savu pirmo NHL komandu, atvairīja 52 no 54 pretinieku mestajām ripām, bet ar to nebija gana uzvaras izcīnīšanai.

“Blues” konferences pusfinālā tiksies ar Kolorādo “Avalanche” un Sanhosē “Sharks” pāra uzvarētāju. Arī šajā sērijā pēc sešiem mačiem rezultāts ir neizšķirts 3-3.

Iepriekšējo reizi “Blues” Rietumu konferences finālā spēlēja 2016.gadā, bet tad zaudēja “Sharks” hokejistiem.

Pērn Stenlija kausā triumfēja Vašingtonas “Capitals”, kas finālsērijā ar 4-1 pārspēja debitanti Vegasas “Golden Knights”, pirmo reizi vēsturē kļūstot par NHL čempioni. Šīs abas komandas jau izstājušās no šīs sezonas Stenlija kausa izcīņas.