“Optibet” Hokeja līgas (OHL) iepriekšējās sezonas čempione “Kurbads” trešdien Latvijas čempionāta finālistu duelī ar rezultātu 3:2 (2:1, 0:1, 1:0) pārspēja “Zemgale”/LLU vienību.

“Zaļais kurss jau tepat pie sliekšņa,” plāno aizliegt malkas, brikešu un granulu apkuri 69
“Šis nav pirmais signāls, ka mūsu valstī kaut kas nav kārtībā” – Horens Stalbe atklāti par sajūtām pēc piedzīvotā uzbrukuma benzīntankā 80
Mākslīgais intelekts nosauc 5 vārdu īpašniekus, kuri kā magnēti pievelk pretējā dzimuma pārstāvjus 27

Uzvarētājiem ar diviem gūtiem vārtiem izcēlās Edgars Homjakovs, kurš iepriekšējā sezonā Liepājas komandas sastāvā bija OHL rezultatīvākais spēlētājs.
Mača rezultātu pirmā perioda 15.minūtē atklāja Jānis Sprukts, kurš gan ieraidīja ripu savos vārtos, līdz ar to precīzais metiens tika ieskaitīts viesu uzbrucējam Krišam Grundmanim.