VIDEO. Staltbriedis atbrīvots no riepas, kas tam ap kaklu bijusi divus gadus 9

Staltbriedis vismaz divus gadus bijis spiests sadzīvot ar automašīnas riepu ap viņa kaklu, bet nu beidzot dzīvnieks ir atbrīvots no smagās nastas.

Reklāma
Reklāma
Veselam
5 populāri pārtikas produkti izraisa atmiņas zudumu – to iedarbība novērota jau īstermiņā 30
TV24
“Ukraiņi atraduši alternatīvu ATACMS raķetēm,” atklāj NBS majors Slaidiņš
“Ceru, ka nepiečurāja jums mašīnu!” Cilvēki “sadodas rokās”, sniedzot palīdzību ceļmalā gulošam vīram, taču mediķi ir jāgaida pārāk ilgi 80
Lasīt citas ziņas

Kā ziņo “Kolorado parku un savvaļas” preses pārstāvji, kāds no iedzīvotājiem pamanījis staltbriedi un ziņojis par tā atrašanās vietu. Parka reindžeriem izdevies dzīvnieku atrast, iemidzināt un atbrīvot no automašīnas riepas.

Staltbriedis esot četrarpus gadus jauns un sverot vairāk nekā 600 mārciņas (272kg). Diemžēl parka reindžeriem nācies nogriezt dzīvnieka skaistos ragus, jo viņiem nav izdevies pārgriezt automašīnas riepā esošo metālu. “Mēs labprātāk būtu sagriezuši riepu un atstājuši ragus, taču esošās situācijas dēļ svarīgākais bija noņemt riepu.”

CITI ŠOBRĪD LASA

“Riepa bija pilna ar slapjām priežu skujām un netīrumiem,” stāsta viens no reindžeriem, “Netīrumi bija piepildījuši vismaz pusi riepas.” Pēc viņa aprēķiniem jaunais staltbriedis ap kaklu nesa riepu, kurā papildus atradās vēl aptuveni 5 kilogrami gružu.

Kolorado parka pārstāvji pirmoreiz par šo staltbriedi uzzinājuši 2019. gada jūlijā, taču līdz šim veiktie mēģinājumi atbrīvot dzīvnieku no automašīnas riepas bija nesekmīgi.

SAISTĪTIE RAKSTI
LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.