VIDEO. Suns nozog bumbu futbola spēles laikā Meksikā 9

Pievieno LA.LV

Meksikā futbola mača laikā starp “Alebrijes de Oaxaca” un “Dorados de Sinaloa” komandām skatītājus un arī pašus spēlētājus pārsteidza četrkājaina superavaigzne – suns, kas futbolistiem nočiepa bumbu un vēl vairākas minūtes laukuma darbiniekus dzenāja pa visu laukumu.

Kokteilis
Kurā datumā esi dzimusi? Lūk, ko sievietēm numeroloģija sola mīlestībā, darbā un finansēs
Ģimeni piemeklējusi milzīga traģēdija: vecmāmiņa, kurai bija jāved mazmeita uz bērnudārzu, viņu aizmirsusi
Trampam nepieciešama Putina palīdzība: izskan vēl viena versija par CIP direktora vizīti Maskavā
Lasīt citas ziņas

Video redzams brīdis, kad laukumā izskrien suns. Pamanījis dzīvnieku, vārtsargs pameta bumbu viņam, kurš nekavējoties to satvēra un uzsāka rotaļīgu sprintu pa visu laukumu.

Suns prasmīgi izvairījās no apsardzes darbiniekiem un spēlētājiem, kuri mēģināja viņu noķert, savukārt līdzjutēji uzmundrinoši sauca “olē” katru reizi, kad suns izvairījās no notveršanas.

SAISTĪTIE RAKSTI
LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.