Bobs Hārtlijs (pa labi uzvalkā) un Omskas “Avangard” soliņš.
Bobs Hārtlijs (pa labi uzvalkā) un Omskas “Avangard” soliņš.
Foto: “Avangard”

VIDEO: Vai Hārtlija “Avangard” pirmajā fināla spēlē tika apzagts? 0

Pievieno LA.LV

Latvijas hokeja izlases galvenā trenera Boba Hārtlija vadītais Omskas “Avangard” Gagarina kausa izcīņas fināla pirmajā spēlē ar 2:5 piekāpās Maskavas “CSKA”.

Kokteilis
Vai tavās dzīslās rit dižciltīgo asinis? 10 uzvārdi, kas par to var liecināt
Veselam
Tas var piezagties gandrīz (!) nemanāmi – pazīmes, kas liecina par iespējamu vēža saslimšanu
Kokteilis
Tuvākajās nedēļās sāksies ļoti sarežģīts periods: astrologi brīdina 4 zodiaka zīmes
Lasīt citas ziņas

Otrajā periodā, rezultātam esot 0:2, “Avangard” guva vārtus – ripa, atsitusies pret lēcienā esošā Andreja Stasa kāju, atrada ceļu vārtos. Pēc video atkārtojuma noskatīšanās vārtu guvums netika ieskaitīts. Līga vēlāk kā pamatojumu ievietoja sociālajos tīklos noteikumu punktu, kurā teikts, ka vārti netiek ieskaitīti, ja uzbrūkošais spēlētājs izdara sitienu ar kāju. Šajā gadījumā gan par sitienu nevar runāt, jo ripa lidoja ļoti ātri un uzbrucējs neko apzināti nevarēja izdarīt – ripa atrada viņa kāju, nevis otrādāk. Uz to arī norādījuši vairāki Krievijas hokeja eksperti, uzsverot, ka tiesāšana izslēgšanas turnīrā nav augstākajā līmenī.

Tas bija ļoti būtisks moments, kas varēja mainīt spēles gaitu. Pirmajā kaujā “CSKA” pārāki, bet sērija rit līdz četrām uzvarām.

CITI ŠOBRĪD LASA

LA.LV Google ziņās Pievienot
SAISTĪTIE RAKSTI
LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.