VIDEO. Viesuļvētra “Īans” posta ASV Floridas štatu 12

Pievieno LA.LV

Viena no bīstamākajām vētrām, kas pēdējos gados ir skārusi ASV – viesuļvētra “Īans” – atstājusi miljoniem cilvēku Floridā bez elektrības un appudinājusi iekšzemi katastrofiskā līmenī, ziņo BBC.

Veselam
Par sirds un asinsvadu veselību var rūpēties arī ar uzturu: 7 produkti, kurus vērts iekļaut ēdienkartē
“Lai cik dīvaini tas izklausītos…” Pēc skandāla ar policiju Strazdiņš paziņo par nodarbošanās maiņu
Nopietns incidents Vācijā: drons ar sprāgstvielām ietriecas lidmašīnas spārnā 26
Lasīt citas ziņas

Trešdien viesuļvētra “Īans” sasniedza krastu ap trijiem pēcpusdienā, iebrāžoties piekrastē ar vēja ātrumu 241 km/h.

Sākotnēji viesuļvētras spēks bija pieaudzis līdz ārkārtīgi bistamajai 4. kategorijai, taču tagad tā ir pazemināta no ceturtās kategorijas uz pirmās kategorijas vētru.

CITI ŠOBRĪD LASA

Tomēr floridieši ir brīdināti, ka vēl priekšā ir visbīstamākās 24 stundas, un Tampas mērs ir mudinājis meklēt patvērumu.

Viesuļvētra “Īans” turpina virzīties uz ziemeļiem caur Floridu. Džeksonvilas starptautiskā lidosta, kas atrodas Floridas ziemeļaustrumos, atcēlusi visus ceturtdien paredzētos lidojumus.

SAISTĪTIE RAKSTI
LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.