Franks Gordons
Franks Gordons
Foto – Timurs Subhankulovs

Franks Gordons: “Vienstāva Amerikas” atriebe 15

Pasaule šokā: ar spēcīgu izrāvienu ASV prezidenta vēlēšanās uzvaru izcīnīja demagogs un bļāvējs Donalds Tramps. Prezidentu pienākas cienīt, tāpēc labāk sauksim Trampu nevis par bļāvēju vai bļauri, bet par kliedzēju.

Reklāma
Reklāma
Ukrainas galvenais izlūks palika dzīvs – detaļas, kā Kijivai izdevās izjaukt “Putina vilku suņa” atentātu pret Budanovu
13 pazīmes, kas liecina – tavs partneris ir “toksisks” un zog tavu laimi 9
Kokteilis
Šajos 5 datumos dzimušas īstas kompānijas dvēseles, viņi burtiski izstaro gaismu visur, kur iet
Lasīt citas ziņas

Kliedzēja balss tuksnesī – tā “stāv rakstīts” Bībelē. Kāda ironija: Trampa demagoģija guva visstiprāko atbalsi ASV vidienes pavalstīs, kuru iedzīvotāji, pārsvarā ne pārāk izglītoti ļaudis, bieži vien apzinājās esam novārtā atstāti “pārlidojuma telpā”: sak, “boingi”, kas kursē starp Kalifornijas Silīcija ielejas “smadzeņu centriem” un Bostonas “universitāšu puduri”, lido pāri vidienes plašumiem, it kā tur būtu tuksnesis, kas nepelna ievērību.

Donaldam Trampam ceļu uz Balto namu, uz Ovālo kabinetu bruģēja tā sauktās vienstāva Amerikas atriebe: par viņu balsoja pārsvarā baltie neskaitāmo mazpilsētu vai globalizācijas iespaidā panīkušo “vecas” rūpniecības centru ļaudis, kurus NATO un Eiropas Savienība, nemaz jau nerunājot par kaut kādu Baltiju, maz interesē. Šajos vēlētāju slāņos brieda sarūgtinājums un dusmas par augstprātīgo Vašingtonas eliti un abu piekrastu baltročiem, kuri “aizstāv melnos” un tamlīdzīgi.

CITI ŠOBRĪD LASA

Trampa uzvara jau satricina pasaules biržas. Redzēsim, kas nu būs. Priekšnojautas nav no gaišajām, nudien.

LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.