Foto: LETA

Vietām saglabājas migla; trešdien kļūs par grādu vēsāk 0

Otrdienas pēcpusdienā gaisa temperatūra Latvijā ir -1..+4 grādi un vietām saglabājas migla. Plkst.14 biezākā migla – ar redzamību zem 500 metriem – novērota Tukumā un Jūrmalā, liecina Latvijas Vides, ģeoloģijas un meteoroloģijas centra un “Latvijas Valsts ceļi” informācija.

Kokteilis
Tikai šīs četras zodiaka zīmes mirdzēs visu 2026. gadu: kas tās sagaida
FOTO. Bērnudārzs, par kuru runā visa Latvija – tik grezna Ziemassvētku pasaka, šķiet, citviet nav redzēta
“Šī ziema Krievijai būs aukstāka un tumšāka nekā mums!” Kas slēpjas aiz šī klusā Ukrainas prieka?
Lasīt citas ziņas

Līdz ar tumsas iestāšanos atsevišķos ceļu posmos parādīsies apledojums. Naktī uz trešdienu vietām arī nedaudz snigs, dominēs bezvējš un gaisa temperatūra pazemināsies līdz 0..-6
grādiem.

Trešdien migla izklīdīs un daudzviet uzspīdēs saule, nav gaidāmi būtiski nokrišņi. Pūtīs lēns vējš un gaiss iesils līdz -1..+3 grādiem.

CITI ŠOBRĪD LASA

Rīgā iespējama migla, trešdien laiks kļūs gaišāks, pūtīs lēns dienvidu vējš un gaisa temperatūra svārstīsies ap nulles atzīmi.

LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.