Normunds Pauniņš ar mīļoto. Foto: Ekrānuzņēmums no Instagram, Normunda Pauniņa profila

“Viņa ieraudzīja mani uz skatuves” – Normunds Pauniņš pastāsta, kā iepazinās ar savu mīļoto, kas ir 30 gadus jaunāka par viņu pašu 0

Grupas “Otra puse” mūziķis Normunds Pauniņš 2022. gadā apprecējās ar 30 gadus jaunāko ventspilnieci Katrīnu Ignaci. Nu raidījumā “Kad viņas satiekas” viņš atklāj abu iepazīšanās stāstu.

Reklāma
Reklāma
Kokteilis
“Mūsu tētis šodien atkal precas…” Bijusī sieva pavēsta, ka komponists Jānis Lūsēns iestūrējis laulības ostā 61
TESTS. Ja tev šodien būtu jākārto eksāmeni, ar kādu atzīmi tu pabeigtu 9.klasi un iegūtu pamatizglītību?
Kokteilis
“Tik īpaši un skaisti!” Brīnišķīgs notikums Reiņa un Maijas Sējānu ģimenē – pasaulē nākusi viņu pirmdzimtā 1
Lasīt citas ziņas

Lai arī iepriekš izskanēja, ka Katrīna bija grupas fane, izrādās, ka par mūziķiem fanojusi viņas draudzene. “Mēs sastapāmies pavisam nejauši. Katrīnas draudzene bija liela fane Antrai Stafeckai. Tajā laikā Antra dziedāja ar mums. Uz vienu koncertu Katrīnas draudzene paņēma līdzi Katrīnu. Tas bija 2017. gads,” atminas Pauniņš.

“Katrīna nebija nekāda fane, viņa vienkārši ieraudzīja mani uz skatuves, un ieķērās!” teic Pauniņš.

CITI ŠOBRĪD LASA

Laika gaitā abas draudzenes sāka palīdzēt grupai, piemēram, pārdot diskus pēc koncerta un citas tehniskas lietas.

“Pamazām sākām sarunāties savā starpā… Man pat nebija dziļākās domas, ka varētu kaut kas izveidoties! Bet pamazām sākām sarakstīties, sazvanīties, parunāties pēc koncertiem, vārds pa vārdam, un es sāku saprast, ka kaut kas te notiek!

Es, protams, sapratu, ka tas ir garām! Jo vecuma starpība…” neslēpj Pauniņš.

Viņš turpina: “Mums ir 30 gadu starpība. Ar prātu tu saproti, ka varbūt nevajag iet tajā virzienā, bet tie tauriņi saka ko citu…”

Abi iepazinās, kad viņai bija 17 gadi, bet sākuši attiecības, kad viņai bija 19 gadi. “Kad saproti, ka ir ļoti forši kopā, tad vairs nedomā par to gadu atšķirību… Liekas, tagad ņemt un to visu nostopēt? Tas būtu sāpīgi gan man, gan viņai…” atminas mūziķis.

Abi saskārušies ar negācijām, taču Pauniņš vairāk uztraucās tieši par sievu un viņas mammu. “Viņām tas bija kaut kas jauns, ka pēkšņi feisbukā sāk ķidāt šo tēmu. Sākumā viņām tas bija ļoti sāpīgi!”

Pauniņam no iepriekšējām attiecībām ir jau pieaugusi meita.

Vairāk skaties 1188.lv!

SAISTĪTIE RAKSTI