Viņiem priekšā bija visa dzīve. Māte apsūdzēta četru bērnu nāvē 6

Portāls “The Sun” ziņo, ka kāda māte ir apsūdzēta trīs un četrus gadus vecu dvīnīšu nāvē, kas gāja bojā postošā ugunsgrēkā.

Reklāma
Reklāma
10 apetīti nomācoši produkti, kas jāēd katru dienu 23
Kokteilis
FOTO. Mākslīgais intelekts nosauc 10 pasaules pievilcīgākos vīriešus. Starp tiem – pretrunīgi vērtēts Latvijas politiķis 100
RAKSTA REDAKTORS
“Darbinieki aizraujas ar iebiedēšanu. Jūtu pazemošanu un pārākuma sajūtu.” Krīzes centrā esošās Līnas dienasgrāmata ar pozitīvu pavērsienu 1
Lasīt citas ziņas

29 gadus vecajai Devikai Rouzai izvirzītas četras apsūdzības netīšas slepkavības lietā pēc četru brāļu nāves 2021. gada decembrī ugunsgrēkā Londonā. Viņa tiek apsūdzēta par bērnu pamešanu novārtā.

Četru brālīšu, Leitona, Logana, Kisona un Brūsa nāve ir satraukusi vietēju sabiedrību. Policijas pārstāvis, mierinot vietējo sabiedrību , skaidro, ka šī ir īpaši sarežģīta izmeklēšana un tā turpinās. Izmeklēšanā ir iesaistījušās partneru aģentūras, Karaliskā prokuratūra kā arī Londonas ugunsdzēsēji.

CITI ŠOBRĪD LASA

Postošais ugunsgrēks strauji izplatījās pirmajā ēkas stāvā. Sešdesmit ugunsdzēsēji ieradās notikuma vietā nepilnu trīs minūšu laikā un centās glābt brāļus, diemžēl izglābjot zēnus no liesmām, tika konstatēta viņu nāve.

Iedzīvotāji sēro par ugunsgrēkā bojā gājušajiem bērniem
SAISTĪTIE RAKSTI
LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.