Foto: LETA

Visā Latvijā apledo ceļi 0

Pievieno LA.LV

Apledojuma dēļ svētdienas pēcpusdienā braukšanas apstākļi ir apgrūtināti uz valsts galvenajiem, reģionālajiem un vietējas nozīmes ceļiem daudzviet Latvijā, liecina “Latvijas valsts ceļi” (LVC) operatīvā informācija.

Patiesība nākusi klajā: Marks Rite paver priekškaru vienam no Eiropas noslēpumiem par karu Ukrainā
Veselam
Brīdinājuma pazīmes: ārsti identificējuši 4 miega problēmas, kas var liecināt par demences attīstību
Kokteilis
Tikai šīs trīs zodiaka zīmes ir apveltītas ar īpašu “sesto maņu” – lūk, kuras tās ir 1
Lasīt citas ziņas

Uz galvenajiem autoceļiem ir apgrūtināta braukšana Tallinas šosejas posmā no Berģiem līdz Bīriņu pagrieziena aiz Saulkrastiem, Vidzemes šosejas posmos no Rīgas līdz Līgatnei un no Virešiem līdz Veclaicenei, Valmieras šosejas posmā no Murjāņiem līdz Braslas tiltam, Daugavpils šosejas posmā no Ogres līdz valsts robežai, Jelgavas šosejas posmā no Jelgavas līdz Meitenei, Liepājas šosejas posmā no Kalnciema līdz Liepājai.

Apledojuši arī galvenie ceļi Smiltene – Gulbene, Aiviekste – Gulbene, Rēzekne – Gulbene, Pļaviņas – Gulbene, Jēkabpils – Rēzekne – Terehova, Grebņeva – Rēzekne – Daugavpils – Medumi, kā arī Daugavpils un Rēzeknes apvedceļi.

CITI ŠOBRĪD LASA

Reģionālie un vietējas nozīmes ceļi apledo lielākajā daļā Latvijas teritorijas.

Autoceļu uzturētāji apstrādā ceļus ar pretslīdes materiāliem.

LVC aicina autovadītājus būt piesardzīgiem, izvēlēties laikapstākļiem un ceļa stāvoklim atbilstošu braukšanas ātrumu, kā arī ievērot lielāku distanci starp priekšā braucošiem transportlīdzekļiem.

Pievieno LA.LV
LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.