Foto-yupachingping/Fotolia

Visbiežāk pieļautā kļūda, gludinot vīriešu kreklus 0

Daudzas sievietes sāk gludināt vīriešu kreklu no muguras vai krūšu daļas, tad turpina visu pārējo, bet pēc tam brīnās, kāpēc krekls joprojām ir negluds. Un tas viss turpinās teju kā apburtais loks.

Reklāma
Reklāma

Svarīga gludināšanas secība

Kokteilis
FOTO. Daži no viņiem pat neprecēti! Šī gada 10 iekārojamākie Latvijas vīrieši MI skatījumā 52
Kokteilis
Emocijzīmes, kas bieži tiek pārprastas: tās nozīmē kaut ko pavisam citu, nekā domājat 34
Krievijas Federācijā beidzas padomju tehnikas krājumi. Putinam ir kāds neticams plāns 93
Lasīt citas ziņas

Taču, gludinot piedurknes, aproces un apkakli, vēl tikai nupat izgludināto krekla pamata daļu ir ļoti viegli sagumzīt. Krekls vēl nav paguvis atdzist, un uz tā atkal veidojas grumbas un krokas.

Tāpēc vispirms ieteicams gludināt krekla apkaklīti un piedurknes, un tikai tad ķerties pie priekšējās un muguras daļas. Būtiski neaizmirst, ka apkaklīte jāgludina no galiem uz vidu, bet piedurknes – no aprocēm uz augšu, salokot pa šuvēm.

CITI ŠOBRĪD LASA

Savukārt, gludinot muguras daļu, svarīgi sākumā izgludināt vienu krekla muguras pusi un pleca daļu, un tikai tad ķerties klāt otrai. Jāraugās, lai gludinot krekla centrālo daļu, piedurknes glīti nokarātos lejup no gludināmā dēļa – tas pasargās tās no atkārtotas saburzīšanās.

Noslēgumā apskatiet kreklu vēlreiz. Ja kaut kur manāma kāda kroka vai burzījums, viegli to ar gludekli pielīdziniet, cenšoties nesagumzīt pārējās krekla daļas.

SAISTĪTIE RAKSTI
LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.