m.gwizdek24.se.pl

Višņakovam astotie Polijā! 0

Latvijas futbola izlases uzbrucējs Eduards Višņakovs sestdien guva kārtējos vārtus Lodzas “Widzew komandas labā, kas tika pie uzvaras Polijas čempionāta spēlē.

Reklāma
Reklāma
Kokteilis
Aizvainojums uz mūžu: piecas zodiaka zīmes, kuras nespēj piedot pāri darījumus
Kokteilis
Tas ir neprāts! Mākslīgais intelekts nosauc 5 automašīnas, kuras labāk nepirkt lietotas
TV24
Rajevs: Ir skaidrs – krievi pie mūsu robežas uz noteiktu laiku koncentrēs savus spēkus
Lasīt citas ziņas

Aizvadītajā mačā “Widzew” ar rezultātu 2:1 (1:0) pieveica Ščecinas “Pogon” vienību.

Spēles rezultātu 20.minūtē atklāja tieši Eduards Višņakovs, bet otrā puslaika sākumā atzīmējās “Widzew” futbolists Kevins Lafranss, kurš sākotnēji pēc neveiksmīga rikošeta ieraidīja bumbu savos vārtos, bet jau minūti vēlāk iesita arī pretinieku vārtos un panāca 2:1.

CITI ŠOBRĪD LASA

E.Višņakovs nospēlēja līdz 89.minūtei, kad tika nomainīts. Ar astoņiem gūtajiem vārtiem viņš atguva otro vietu Polijas čempionāta rezultatīvāko spēlētāju sarakstā, atpaliekot vienīgi no portugāļa Marku Paiksau, kurš Vroclavas “Slask” rindās jau precīzi sitis deviņas reizes.

Savukārt Eduarda Višņakova brālis Aleksejs šoreiz “Widzew” komandā laukumā izgāja 76.minūtē.

Pēc šī panākuma “Widzew” Polijas čempionāta kopvērtējumā ar 14 punktiem 15 spēlēs pakāpās uz 14.vietu 16 komandu konkurencē.

LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.