«Visockis. Paldies, ka dzīvs» 0

Pievieno LA.LV

Dažas dienas, ko Vladimirs Visockis pavadīja Buhārā, viņa dēlu Ņikitu iedvesmoja uzrakstīt scenāriju biogrāfiskai filmai, kuras režisors ir kulta filmu “Bembis” un “Bembis 2” autors Pjotrs Buslovs. Tāpat kā daudzi citi mākslinieki, arī Visockis apceļoja Padomju Savienības nomales, uzstājoties koncertos un radošā darba vakaros.

Nosaukti nāvējošākie automobiļi uz ceļiem: turam īkšķus, lai neatrodi sarakstā savu auto
FOTO. “Vai tas ir normāli?” Guntars veikalā nopērk tomātu, taču, pārgriežot to uz pusēm, viņu sagaida pārsteigums
Kokteilis
Viņu skatiens “izurbjas” citiem cauri: 3 datumi, kuros dzimušos mēdz uzskatīt par biedējošiem
Lasīt citas ziņas

Jūlija tveicē Visockis dzied, viņa ciešanas nu jau remdēt nespēj nekas, un Visockis aiziet mūžībā.

 

Filmas autori klusē, kurš atveidojis Vladimiru Visocki – to nezinot pat pārējie filmas aktieri, un tēla radīšanā ar grimu vien nepietika – talkā nākusi arī datorapstrāde. Uzreiz pēc pirmizrādes tikusi izrādīta 1400 kinozālēs, filma “Visockis. Paldies, ka dzīvs” dažās nedēļā ar krietnu uzviju atpelnīja budžetu, un jau šā gada sākumā to bija iespējams iegādāties DVD formātā. Taču iespaidīgie skaitļi nespēj stāties pretī kritikai, ko lavīnas veidā izraisīja Visocka bijušās sievas Marinas Vladi teiktais, ka Ņikitas dižošanās ar sava tēva panākumiem ir vairāk nekā skandaloza – tā ir briesmīga, amorāla un neētiska.

Režisors: Pjotrs Buslovs

CITI ŠOBRĪD LASA

Lomās: Oksana Akiņšina, Ivans Urgants, Andrejs Smoļakovs, Maksims Ļeoņidovs, Andrejs Paņins, Vladimirs Iļjins u.c.; Visocka balsi ieskaņojis viņa dēls Ņikita.

 

LA.LV Google ziņās Pievienot
LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.