Senatore Elizabete Vorena
Senatore Elizabete Vorena
Foto: Scott Olson/AFPSCANPIX/LETA

Vorena izstājas no cīņas par Balto namu 0

Senatore Elizabete Vorena izstājusies no cīņas par Demokrātu partijas nomināciju startam novembrī gaidāmajās ASV prezidenta vēlēšanās, ceturtdien vēsta ASV mediji.

Reklāma
Reklāma
WSJ: Izraēla Irānā divu dienu laikā panāca to, ko Krievija 3 gados nespēja sasniegt Ukrainā 134
Kokteilis
Lauvas ir lepni, Dvīņi – aizmāršīgi: kā kura zodiaka zīme audzina savus bērnus
Brīdina par iespējamu katastrofu: Eiropu klusi iekaro “supermonstru” armija, kas posta ceļus un elektroapgādi
Lasīt citas ziņas

70 gadus vecā senatore izstājas no cīņas pēc vājajiem rezultātiem otrdien notikušajās priekšvēlēšanās 14 štatos, kur viņa zaudēja pat Masačūsetsā, kuru viņa pārstāv Kongresā.

“Es apturu savu kampaņu uz prezidenta amatu,” saviem atbalstītājiem pavēstīja Vorena, nevienam no citiem kandidātiem savu atbalstu neizsakot.

CITI ŠOBRĪD LASA

Pēc Vorenas spertā soļa tagad cīņā par demokrātu nomināciju palikuši tikai divi kandidāti – kreisais senators Bērnijs Sanderss un bijušais viceprezidents Džo Baidens.

SAISTĪTIE RAKSTI
LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.