Žaneta Ozoliņa.
Žaneta Ozoliņa.
Publicitātes foto.

Žaneta Ozoliņa kļuvusi par Eiropas Humanitāro zinātņu universitātes valdes locekli 6

Latvijas Universitātes (LU) Sociālo zinātņu fakultātes (SZF) Politikas zinātnes nodaļas profesore Žaneta Ozoliņa aicināta kļūt par Eiropas Humanitāro zinātņu universitātes valdes locekli. Šādu uzaicinājumu profesore saņēmusi pateicoties tās vērā ņemamajam ieguldījumam zinātnes attīstībā Baltijā un Eiropā kopumā, tā portālu “La.lv” informēja LU SZF sabiedrisko attiecību koordinatore Andra Rutkēviča.

Reklāma
Reklāma
Kokteilis
Mākslīgais intelekts nosaucis 10 politiķus, kuru pieļautās kļūdas būtiski ietekmējušas Latvijas politisko un ekonomisko situāciju 137
Kokteilis
Sievietes spēks un iedvesma: 10 ietekmīgas dāmas līderes, kas veidojušas Latvijas vēsturi 85
TV24
“Divas nozares Latvijā pelna neadekvāti daudz!” Pīlēns par nepareizajiem ekonomikas lēmumiem
Lasīt citas ziņas

Eiropas Humanitāro zinātņu universitāte ir privāta, nekomerciāla augstākās izglītības iestāde, kas dibināta 1992. gadā Minskā, Baltkrievijā. 2004. gadā, kad varas iestādes universitāti slēdza, tā tika pārcelta uz Viļņu, Lietuvu. Neskatoties uz šiem un citiem izaicinājumiem, Eiropas Humanitāro zinātņu universitāte ir strauji attīstījusies un tiek atzīta kā otra labākā privātā augstskola Lietuvā, piedāvājot studentiem apgūt studiju programmas humanitārajās un sociālajās zinātnēs.

Kā savu akadēmisko un sociālo misiju tā saskata augsta līmeņa studiju nodrošināšanu Baltkrievijas un reģiona jauniešiem. Tādēļ jaunā valde par savu mērķi izvirzījusi universitātes strauju tālāko attīstību un integrāciju pasaules akadēmiskajā kopienā, kļūstot par nozīmīgu spēlētāju augstākās izglītības tirgū reģionā, informēja Rutkēviča.

SAISTĪTIE RAKSTI
LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.