Zatlers norāda uz ko svarīgu, kas būtu jāņem vērā, pēc Putina intervijas Karlsonam 174

“Vienīgais, kas mums ir jāsaprot pēc Putina intervijas Karlsonam, ka Putins ir pārliecināts par Krievijas uzvaru un gatavs karot, ja vajag, desmitiem gadu,” TV24 raidījumā “Dienas personība ar Veltu Puriņu” uzsver bijušais prezidents Valdis Zatlers.

Reklāma
Reklāma
TESTS. Noskaidro, kuras klases līmenī šobrīd ir tavas zināšanas! 12 jautājumi atbilstoši 12 klasēm – līdz kuram tiksi?
“Rindas nebija ne pirms, ne pēc manis, tomēr steidzināšanu jutu visas 8 minūtes,” paciente sūdzas par ārstes nevērību
RAKSTA REDAKTORS
“Neomulīgi, ka te istabām netiek slēgtas ciet durvis; no ledusskapja mēdz ko nozagt…” sieviete atklāti pastāsta par nonākšanu krīzes centrā un ikdienu tajā 89
Lasīt citas ziņas

Bijušais prezidents norāda, ka Krievijas līdera Vladimira Putina intervija prokremliskajam žurnālistam un bijušajam “Fox News” vadītājam Takeram Karlsonam var tikt uzskatīta par pirmsvēlēšanu kampaņu, kas orientēta uz Krievijas iedzīvotājiem.

“Pirmkārt, tā nebija intervija, bet gan deklarācija, kurā Putins gribēja izstāstīt savai tautai cik viņš ir labs un, ka visu dara pareizi, kā arī izstāstīt amerikāņiem, ko viņš domā un kā izturas.

CITI ŠOBRĪD LASA

Tā nebija intervija ar grūtiem un provocējošiem jautājumiem. Tur faktiski bija vienkārši jautājumi, uz kuriem Putins varēja atbildēt kā vien grib. Bet pats interesantākais, ka nemaz tik labi Putinam neveicās – it sevišķi, intervijas daļa par denacifikāciju, kurā nespēja noformulēt kas tad tas īsti ir,” stāsta Zatlers.

Vēstījums, kas saistīts ar karu, ir tas, ko Zatlers īpaši izceļ kā būtisku un vērā ņemamu: ”Vienīgais, kas mums ir jāsaprot, ka Putins ir pārliecināts par Krievijas uzvaru un gatavs karot, ja vajag, desmitiem gadu.”

LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.
TV24
Rīgas domes deputāts: Neviens vairs netic, ka Krievijā vara varētu mainīties vēlēšanu rezultātā
TESTS. Kādu pirmo iespaidu tu par sevi radi?
TV24
Kamēr deputāti jau gadiem sola stiprināt Latgales informatīvo telpu, pierobežā joprojām populāri Krievijas un Baltkrievijas televīzijas kanāli
TV24
Silenieks par Rietumu nespēju ātri piegādāt ieročus Ukrainai: “Muļļas, vienkārši muļļas!”