“Vefiņa” iespējas sagatavoties spēlei ietekmēja Covid-19 0

7 produkti, kurus nedrīkst otrreiz sildīt: tie var nodarīt būtisku kaitējumu veselībai
Dārzs
FOTO. Cik šogad maksā stādi, un kas ir piedāvājumā? Reportāža no Siguldas Stādu parādes
Gudri jau kopš dzimšanas: 5 zodiaka zīmju pārstāvji, kuri var lepoties ar attīstītu intelektu

“VEF Rīgas” basketbolisti FIBA Čempionu līgas otrās kārtas otrajā spēlē savā laukumā atzina Bosnijas un Hercegovinas vienības Aleksandrovacas “Igokea” pārākumu (75:91).

Rīdzinieku iespējas sagatavoties spēlei ietekmēja Covid-19, spēlēt nevarēja Aleksandrs Madsens un Aigars Šķēle, bet pārējā komanda trenējās tikai individuāli.

Pirmais puslaiks, galvenajam trenerim Jānim Gailītim izmantojot sulīgas vārdu kombinācijas, izvērtās līdzīgs (45:47), bet pēc pārtraukuma viesiem izdevās aizmukt.

“Vefiņa” rindās 20 punkti un septiņas piespēles Kailam Almenam, bet 19 punkti, septiņas bumbas un piecas piespēles trenera norātajam Aizejam Pinjero.

“VEF” ar diviem zaudējumiem ir pēdējā, ceturtajā vietā grupā. Nākamais mačs paredzēts 17. martā Spānijā pret Tenerifes “Lenovo”, kam divās spēlēs viena uzvara.

Latvijas Basketbola savienība “Latvijas Avīzei” apstiprināja, ka, vērtējot potenciālos vīriešu izlases galvenos trenerus, uz darba interviju aicinās itāļu speciālistu Luku Banki.

Par viņu atzinīgu vērtējumu izteikusi treneru komisija. Banki vadījis dažādas Itālijas komandas, tostarp Eirolīgas līmenī, bet kopš 2018. gada strādājis ar klubiem Vācijā, Grieķijā, Krievijā un šosezon ir Nacionālās basketbola asociācijas Attīstības līgas vienības Longailendas “Nets” treneru korpusā. Pretendentu lokā paliek vēl arī citi speciālisti, treneru komisija kopumā izvērtēja astoņus kandidātus.